Kas ir Bovsete un kāpēc internets trako par viņu?

Saruna par šo fenomenu.

Ja esat to paveicis tikai tagad, jau ir par vēlu. Parādība, kas pazīstama kā Bowsette, dominē internetā, un nepastāv atgriešanās no tā, ko radījusi nežēlīga Persika (Peach) un Bowser morfēšana.

Nopietni, Bowseta hibrīds ir iedvesmojis neskaitāmus fanu mākslas paraugus un pat pielāgotā amiibo daudzumus tikai dažu dienu laikā. Lielākā daļā Bowseta attēlo kā Persiku ar melniem apģērbiem, kā aukli, ar diviem ragiem un dīvainu skatienu, kas apgrūtina novērst no viņas paša skatu.

Tas, kas padara šo nesaprotamību vēl absurdāku, ir fakts, ka Bowsets ir faktiski Bowsers, kurš ir pārveidots, šķietami atstājot Persiku tālu no visa procesa.

Tātad, kā tas notika? Viss sākās ar šī mēneša Nintendo Direct īsu segmentu. Jaunās Super Mario Bros. U Deluxe reklāmas pavadzīmes laikā Toadette tika atklāts kā jauns spēles raksturs. Tad bez brīdinājuma pirmo reizi parādījās jauna jaudas slēdzene, kas pazīstama kā Super Crown. Pieskaroties tai, Toadette pārveidos jūs par Persikam līdzīgu tēlu vārdā Peachette un tāda spēcīga priekšmeta sekas tika ātri izgaismotas. Tas bija savdabīgs brīdis gan portam, gan Mario Visumam kopumā, bet neviens nevarēja paredzēt absurdu, kas drīz sekos sociālajos mēdijos.

Tas bija pirms divām nedēļām. Tikai pagājušajā trešdienā, kad Twitter lietotājs Ayyk92 izlika komiksu ar stāstu, kurā Bowsers izpaužas viņa rokās uz savu Super Crown. No turienes ārprāts sāka virzīties uz trako pusi, ko mēs redzam šodien.

Izjūta ir tāda pati visur, kur izskatās. Pirmkārt, tas ir zinātkāre, tad ir šausmas, un pēc tam seko dīvaina sajūta, lai redzētu vairāk. Tā kā fanu māksla turpinājās, Japānas twiteris  burtiski uzsprāga un sāka savu trako gaitu.

Visā satraukumā šķiet, ka esam aizmirsuši, kā apvienot vārdus. Toadette, pateicīgi, izvairījās no šīs katastrofas, tāpēc nešķiet godīgi izmantot daļu no viņas vārda. Varbūt Peachowser vai Boweach? Powser? Viņi ir briesmīgi vārdi, bet vismaz viņiem ir jēga.

https://www.ign.com/articles/2018/09/28/who-the-hell-is-bowsette-and-why-is-the-internet-obsessed-with-her

Fani cīnās, lai Bovsete kļūst leģitīma.

https://akibatan.com/2018/09/fans-battle-for-bowsette-legitimacy/

No kurienes tā nāk.

https://comicbook.com/anime/2018/09/29/bowsette-90s-anime-fan-art/

Kas notiktu, ja Bovsete būtu spēlē Super Mario 64.

https://www.youtube.com/watch?v=TQZ_dtE3rps

Beigās jāatvainojas, ja es terminos, ko jaucu. Personīgi es datorspēles nespēlēju, tāpēc arī Mario man ir svešs, tomēr par šo jauno fenomenu gribējās uzrakstīt. Arī krievu valodā par viņu pagaidām nekā nav.