Kāršu vācēja Sakura. Cardcaptor Sakura

Seriāls ar mērķauditoriju - jaunām meitiņām. Galvenajai varonei ir 12 gadi. Japāņu anime seriāls radīts 1998. gadā. Režisori: Hitoyuki Matsui, Naoto Hasimoto, Hiroyuki Tanaka. Seriālam bija trīs sezonas (70 epizodes) un vēl trīs papildus filmiņas. Tā kā tas bija visai iemīļots. Tas beidzās 2001. gadā.

Skolniece Sakura Kinomoto, divpadsmit gadu veca dzīvo kopā ar tēti - zinātnieku Fudžitaku un vecāko brāli studentu Toiju, māte viņai mirusi, kad meitenei bija trīs gadi. Skolā viņai ir labākā draudzene, bagātu vecāku meita Tomojo Daidodži un vēl viņa slepus ir iemīlējusies vecākā brāļa draugā - studiju biedrā Jukito Cukiširo.

Reiz viņa redz noslēpumainu sapni, bet pārnākusi no skolas mājās, kad neviena cita tur nav, viņa pagrabā, kur atrodas tēva bibliotēka, uziet trokšņojošu grāmatu. Tā ir kāršu grāmata Clow Cards. Neuzmanīvas dēļ viņa pieļauj, ka visas kārtis izlido nu grāmatas un pazūd "tālēs zilajās", no grāmatas izlido arī kāršu sargs Cerberuss, kurš bija aizgulējies. tagad abi ir līdzvainīgi kāršu pazušanā, jo tajās bija ieslēgti visādi radījumi, kas tagad pasaulei var nodarīt postu, ja kārtis nedabūs atpakaļ. Gribot, negribot Sakurai ir jānoslēdz līgums ar kāršu sargu, lai dabūtu kārtis atpakaļ. Kāršu sargs nolemj meitenei palīdzēt, meitene no viņa dabū brīnumainu spēku un atslēgu - zizli, ar ko ķert kārtis.

Tā nu meitenei nākas ceļot pa visu pasauli, kopā ar savu jauno simpātisko draugu un drosmīgo draudzeni. Viņus gaida daudz aizraujošu piedzīvojumu... Seriāls pirmajā brīdī kaut kur atgādina "Sailor Moon". Ne stila, bet varones attiecību sākumā ar lidojošo zvērēnu.

Seriāls krieviski: http://seasonvar.ru/serial-4085-Sakura__sobiratel_nitca_kart.html

Anime veidots pēc shōjo mangas (shōjo - tulkojumā "jauna sieviete"), ko publicēt sāka 1996. gadā, līdz 2000. gadam iznāca 12 izdevumi, bet 2016. gadā iesākta vēl viena manga "Cardcaptor Sakura: Clear Card". Tās publicēšana vēl turpinās.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Cardcaptor_Sakura_chapters

Sakuras fanu lapa: http://ccsakura.wikia.com/wiki/Cardcaptor_Sakura_Wiki