Karma: Austrumu nodaļa. Dongguo xiaojie: Karma

2016. - 17. gada ķīniešu anime. Pēc 2015. gada mangas. Režisors Čžou Faņs (周帆).

Tātad pārmaiņas pēc, kaut kas no Ķīnas.

Zināma, sena Dongu dzimta ir slavena ar savu neskaitāmo bagātību un slepenajām zināšanām, kas spēj dāvāt cilvēkiem neticamus spēkus. Liekas, ka pateicoties šīm spējām dzimta vēl ir dzīva. Taču tad negaidot pazūd dzimtas galva. Vienatnē ar likteni paliek viņa sieve un meita. Kad meitai paliek 16 gadi, viņa vēlas atrast zāles mātei no pēkšņas, ļaunas slimības un, pie reizes, atrast arī tēvu, kurš varētu palīdzēt. Meitene uzzina, ka māte ir sazāļota un viņai atņemta dvēsele. Meitene vēlas to atrast.

Cilvēki jau gadsimtiem zina par tādu jēdzienu kā „Astoņas esības ciešanas”. Taču galvenās no tām ir tikai divas – bēdas un skumjas. Uzskata, ka, pielabinoties ar upuriem Dieviem, var izvairīties no bēdām un nepadoties skumjām. Cilvēki domā, ka tā var izmainīt likteni un dzīvot, nezinot skumjas. Taču viņi stipri kļūdās, jo bēdas un skumjas nav tikai nelaimīgi jēdzieni, tās ir īstas, reālas būtības, kas nav redzamas, bet vienmēr atrodas blakus. Tās gaida savu stundu, lai nonāktu tieši tur, kur tās ir vajadzīgas.

Tādā pasaulē ir radusies arī galvenā varone Dongu Cjaocze, kura no dzimšanas ir pa pusei gars. Savas mātes glābšanas dēļ, kura ir smagi slima ar nezināmu kaiti, viņa kopā ar savu brāli (ne pēc radniecības, bet kā bērnības draugu) Moczisjuanu dodas grūtajā ceļā. No kurienes viņiem zināt, ka ceļojums izrādīsies tik grūts, viņiem nāksies riskēt ar savām dzīvībām un izmainīties arī pašiem.

http://seasonvar.ru/serial-14911-Karma_Vostochnyj_otdel.html

Un.

http://kinotochka.club/8102-karma-vostochnyy-otdel-1-sezon-2016.html

YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=I7mGTw8NZhk

Ar angļu subtitriem.

https://www.youtube.com/watch?v=FkqTpWTc1fo

Vēl viena iespēja skatīties.

http://moviesonline.la/watch/kvX7prde-dongguo-xiaojie-season-1.html

Arī te.

https://anime-best.com/anime/999-dongguo-xiaojie.html

Fanu lapā.

https://myanimelist.net/anime/34940/Dongguo_Xiaojie

Ķīniešu oriģināls.

https://v.qq.com/x/cover/xzynj6votnofk3y/j0022s79a0h.html