Kalps-vampīrs. Servamp

2016. gada anime. Režisors Nakano Hidzaki

Mahiru Širota dzīvoja parasto skolas dzīvi un pat guva panākumus savās studijās, līdz dvēseles laipnības dēļ uz ielas paņēma kaķi, piesaucot viņu Kuro pēc kažoka krāsas. Tomēr kaķis nav gluži parasts vai drīzāk nemaz nav kaķis, bet gan vampīrs, turklāt diezgan kaprīzs un slinks. Liktenīgais līgums starp Mahiru un Kuro iezīmē stāsta sākumu par to, kā slinkā vampīra problēmas krita uz ārkārtīgi atbildīga pusaudža pleciem.

https://jut.su/servamp/

Arī te.

Galvenais varonis Mahiru Širota ir parasts piecpadsmit gadus vecs skolnieks, kurš dzīvo klusu, mierīgu dzīvi, mīl vienkāršību un mierīgumu visā, uz ko tas attiecas. Viņa galvenais noteikums nav iesaistīties nesaprotamās situācijās, izvairoties no visa veida problēmām un palikt vienaldzīgam pret visu, kas neattiecas uz viņa personu. Patiesībā sižets sāksies vienā no nelaimīgajām dienām, kad Mahiru pažēlo un nolemj paņemt melnu bezpajumtnieku kaķēnu, pārkāpjot savus noteikumus. Atvedis mājās šo mīksto kažokādas bumbiņu un nokārtojis tai vietu, viņš bez vilcināšanās dod kaķēnam vārdu Kuro.

Viss nebūtu nekas, ja kaķēns būtu parasts kaķēns, bet saskaņā ar žanra likumiem, protams, tas tā nav, un Mahiru par to iekļuva nepatikšanās līdz ausīm. Saldais radījums pārvēršas par jaunu cilvēku un tiek pasniegts kā "SerVamp", kurš nabaga Mahiru ieved pilnīgā apjukumā. Nu šeit! Ardievu mierīgu dzīvi, vienkāršību un izpratni par šo pasauli. Līgums ir noslēgts, un tas neliecina par labu. Pati Kuro esamība un reinkarnācija no kaķa SerVapmā un otrādi, neveiksmīgais Mahiru ir neticami pārsteigts, šokēts, jūtot pilnīgu apjukumu un neizpratni par notiekošo, un vai tas gadījumā nav sapnis? Bet diemžēl Mahiru, tas vēl nav viss, izrādās, ka Kuro joprojām ir ģimene, kas sastāv no tādiem pašiem SerVampsiem kā viņš, un viņi karo sīvu karu pret savu brāli Tsubaki. Kā viņš gribētu, lai tas būtu tikai slikts sapnis, diemžēl tā ir realitāte. [Un tas ir anime, kur varoņu vidū nav neviena meitene! Grūti iedomāties! - t.p.]

https://yummyanime.club/catalog/item/servamp

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Servamp

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/31229/Servamp

Fendoma lapa.

https://servamp.fandom.com/wiki/Servamp_Wiki

Angliski.

https://www.crunchyroll.com/servamp

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=17328