Kaķi

Triju anime apraksts par kaķiem

Kaķu paradīze. Nekopara

Erotiska vieglo romānu, mangas un anime sērija par kaķu meitenēm, kas dzīvo ar puisi, konditorejas īpašnieku. Anime video režisors Hayashi Hiroki (2017). "Nekopara Extra" video režisors Yasutaka Yamamoto (2018). Absolūts mīļums un sentiments. Ja kādam nepatīk tādi 'pārcukuroti" stāsti, labāk lai neskatās!

https://www.kickstarter.com/projects/sekaiproject/nekopara-anime-ova/posts/2232640

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Nekopara

YouTube fragments krievu dublējumā.

https://www.youtube.com/watch?v=WDcnF5ZR-Lk

Kasjo Minadzuki ir pazīstamu konditoru ģimenes dēls, kurš nolēmis dzīvot patstāvīgi, atverot savu konditoreju "La Soleil", Kad kurjers atved viņa mantas, puisis negaidot atrod starp mantām divas kaķu meitenes, Čikolu un Vanillu, kuras ir audzinājusi viņa ģimene. Kasjo mēģina pierunāt viņas braukt atpakaļ, taču meitenes pierunā puisi, lai atļauj viņām palikt, dzīvot kopā un palīdzēt viņam darbā. Rezultātā puisis atklāj "La Soleil" kopā ar kaķu meitenēm, pieņem viņas darbā un pavada ar viņām savu brīvo laiku. Viņu bieži apciemo viņa jaunākā māsa Šigure kopā ar citām Minadzuki ģimenes kaķītēm. Drīz sākas Čokolas un Vanillas sagatavošana testam, lai iegūtu zvaniņu. Tas nozīmē iegūt tiesības būt neatkarīgai. Šeit kaķi ir cilvēciskas būtnes – neko.

Pēc visa spriežot tas ir anime seriāla fragments. Te vēl.

http://multikonline.ru/anime-online/7686-koshachiy-ray.html

Labākās ainas.

https://www.youtube.com/watch?v=AenXjoTsd7I

Fanu lapa. https://myanimelist.net/anime/37983/Nekopara__Koneko_no_Hi_no_Yakusoku

Noveļu lapa. https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/VisualNovel/Nekopara

Otrs seriāls par kaķiem.

Kaķu iegribas. Nyankoi

Anime seriāls 2009. gads. Režisors Keičiro Kavaguti. Arī "Kaķu mīlestība".

Neparasts un fantastisks stāsts atgadījās ar skolnieku Kosaki. Kādu reizi viņš gāja no mācībām mājās, izklaidējot sevi ar to, ka spārdīja tukšu bundžu. Tad nolēma, ka vajag ar to trāpīt lielam kaķim. Taču neraža - kaķis izrādījās ar noslēpumu. Tas bija sava veida "visu kaķu dievs". Dabiski, ka tas saniknojās un nobūra Kosaki. Tagad puisis lieliski saprot kaķu valodu un viņam ir jāizpilda visu apkārtnes dzīvnieku simts vēlēšanās. ja neizpildīs, tad pats pārvērtīsies par kaķi. Situāciju sarežģī vēl tas, ka puisim ir iedzimta alerģija uz dzīvnieku vilnu. Tāpēc izpildīt vēlēšanās nebūs viegli.

http://seasonvar.ru/serial-9121-Koshach_i_prihoti.html

Vikipēdijas lapa. https://en.wikipedia.org/wiki/Nyan_Koi!

Seriāls angļu valodā ar titriem. https://www.youtube.com/watch?v=ekCK8MV1sl8

Trešais anime par kaķiem.  

Kaķu dieniņas. Nyanko Days

2017. gads. Režisors Hirajke Josimasa.

Runā, ka vientuļas sievietes gados iegādājas kaķus. Taču tas ir nepareizs tulkojums par tiem, kuriem opatīk šie jokainie, pūkainie zvēriņi. Kas to varētu iedomāties, ka scenārija autori domās, ka kaķus var sākt turēt mīļa un nedaudz kautrīga meitene vārdā Tomoki. Viņa ir vienkārša un dzīves priecīga meitene, kas dievina savus zvēriņus. Sii, Ro un Ma - ir viņas kaķēni, kas tiek attēlotas kā mīļas meitenītes ar kaķa austiņām. Šīs jancīgās meitenītes vienmēr cenšas palīdzēt savai saimniecei. Viņas sapņo, lai tā kļūtu atklātāka un mazāk kautrīga, jo tikai tā var atrast sev draugus un savu mīlestību!

http://seasonvar.ru/serial-14980-Koshach_i_denchki.html

Fanu lapa. https://myanimelist.net/anime/34148/Nyanko_Days

Anime enciklopēdija. https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=18832