Kā es pārtapu gļotu piku. Tensei shitara Slime Datta Ken

Pavisam jauna seriāla 1. epizode. Sāk iznākt 2018. gada oktobrī, pa vienai epizodei nedēļā. Oktobra sākumā ir iznākusi tikai viena epizode. Pieaugušajiem. Arī „That Time I Got Reincarnated as a Slime”.

Dzīve vientulībā un stabilas draudzenes neesamība ir novedusi 37 gadus veco Satoru Mikami pie domas par to, ka viņa dzīve nav izdevusies. Reiz viņš iet pa ielu ar savu draugu un pēkšņi viņiem uzbrūk laupītājs. Satoru, samaksājot ar dzīvību, izglābj draugu, taču pēc tam nokļūst citā pasaulē. Pirms nāves vīrietis nodomā, cik slikti ir cilvēkam ar asinīm, ja tās izplūst, beigas klāt... un iegūst gliemja ķermeni, kur šīs šķidrās, sarkanās substances nav vispār. Taču, ko var izdarīt milzīgajā, nezināmā pasaulē radījums, kas sastāv praktiski no gļotām?

https://www.youtube.com/watch?v=-OtDB92Ohbo

Jauns fantāzijas seriāls. Režisors Kikuti Jasuhito.

Kas jūs esat bijuši iepriekšējā dzīvē? Par ko pārdzimsiet nākamajā? Varbūt būsiet baņķieris? Vai varbūt balerīna? Vai arī daudzmiljonu kompānijas īpašnieks? Vai varbūt... gļotas? Jā, no visām iespējamām variācijām mūsu varonim tika tieši pēdējais, šaubīgais variants. Satoru Mikami bija pavisam parasts valsts ierēdnis, arī viņa dzīve beidzās visai prozaiski. Kādā reizē uz ielas viņam uzbruka laupītājs un nodūra nabaga vīrieti. Ko padarīsi, viņš taču žēlojās, ka dzīve ir garlaicīga un vienveidīga, tagad patiešām viņam skumt vairs nevajadzēs!

Pēc nāves Satoru nokļūst, ne ellē, ne paradīzē, bet fantāzijas pasaulē, kur viņš pārvērsts par vidēju izmēru gļotu piku vārdā Rimuru. Patiesību sakot, lai pavisam nepamazinātu Satoru rangā, šīm gļotām ir visai izcils saprāts. Pēc pārvēršanās, glotas Rimuru satiek Lielo Gudro, kuram nav ķermeņa, kurš turklāt dod viņam spējas iegūt savu pieveikto pretinieku spēku. No šī brīža Rimuru dzīvos pasaulē, kas pilna ar dažādām rasēm, cerībā izveidot valsti, kur pret katru rasi izturēsies vienādi.

http://animevost.org/tip/tv/2167-tensei-shitara-slime-datta-ken.html

Fanu lapa. https://myanimelist.net/anime/37430/Tensei_shitara_Slime_Datta_Ken

Anime enciklopēdija. https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=20736

Vikipēdijas lapa. https://en.wikipedia.org/wiki/That_Time_I_Got_Reincarnated_as_a_Slime

Angļu valodā. https://www11.kickassanime.io/anime/tensei-shitara-slime-datta-ken-414964/episode-01-452261