Juuna un spokainie karstie avoti. Yuragi-sou no Yuuna-san

Romantiska spoku komēdija. „Yuuna and the Haunted Hot Springs”. Režisors Tsuyoshi Nagasawa, rādīt sāks ar 2018. gada 4. jūliju. Atkal harēma anime.

Seriāls (pagaidām varam runāt par mangu) seko neveiksmīga bezpajumtnieka, vidusskolas studenta Kogaraši (Kogarashi Fuyuzora) dzīvei. Viņš meklē, kur apmesties un atrod lētu apmešanās vietu kādreiz populārā viesnīcā ar karstajiem avotiem, ko sauc Juragi. Dzīvoklis – bijušais viesnīcas numurs ir tik lēts tāpēc, ka tur spokojas kāds meitenes Juunas gars, viņa arī ir vidusskolnieces vecumā. Viņa noslīka avotos, tur arī atrada viņas ķermeni. Kogaraši jau no bērnības ir saskāries ar pārdabisko, viņa ķermenī mīlēja iemiesoties nemierīgās dvēseles, sagādājot puisim dažādas nepatikšanas un nokļūšanu milzu parādos. Kaut arī pēc baumām viesnīcu terorizē tur bojā gājušās vidusskolnieces spoks, varonis nolemj, ka izturēs tādu nelabvēlīgu vidi, jo dzīvošana te būs lēta.

Tomēr Kogaraši nevarēja pat iedomāties, ka gan citas viesnīcas iemītnieces un pati bezķermeņa persona izrādīsies seksapīlas meitenes ar saviem paranormāliem noslēpumiem. Kogaraši tomēr mēģina palīdzēt Juunai pabeigt viņas dzīvē nepabeigto, tomēr par parastu skolnieka dzīvi viņam nāksies aizmirst, jo tas, ko viņam būs jāpiedzīvo šajā pansionātā, nekādi nebūs saucams par parastu dzīvi!

https://myanimelist.net/anime/36726/Yuragi-sou_no_Yuuna-san

Mangas apraksts.

https://myanimelist.net/manga/96582/Yuragi-sou_no_Yuuna-san

Viki lapa.

http://yuragisou.wikia.com/wiki/Yuragi-sou_no_Yuuna-san_Wikia

Anonss krievu valodā.

https://shikimori.org/animes/36726-yuragi-sou-no-yuuna-san

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=20447]\

Atradās tikai mangas pirmā daļa.

https://www.youtube.com/watch?v=QkS0rTm2y-s

Anime mājaslapa.

http://yuragisou.com/

Uzradusies OVA pirmā sērija.
Anime, kas ļoti līdzīgs vienam jau aprakstītam anime - "6 tatami istabas iekarotājiem", tikai te daudz vairāk erotikas un kailu ķermeņu, taču viss ir ļoti nevainīgi.

https://kissanime.ac/Anime/Yuragi-sou-no-Yuuna-san-OVA/Episode-001?id=146437