Jautrās dieniņas monstru kopmītnē. Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou

Cits nosaukums "Elegant Yokai Apartment Life", Vai vienkārši "Monstru kopmītne". 2017. gads, režisors Hasimoto Micuo. Arī "Jautrā dzīve kopmītnē ar jokaji".

Inabe Juuši vecāki nomira, kad viņš vēl bija vidusskolas pirmajā klasē, tāpēc viņam nācās pārbraukt pie radiem. Visi atbalstīja viņu, taču viņš jutās kā lieka nasta un sapņoja, ka iestāsies vecākajā skolā, kur ir kopmītnes. Taču par nelaimi, kopmītne nodega, pirms vēl viņš paguva pārcelties! Juuši, skolēns-bārenis, kuram praktiski nebija līdzekļu, lai dzīvotu, negribot palika dzīvot pie radiem. Taču beidzot viņam izdevās atrast istabu vecā ēkā, tik labā, ka bija grūti tam noticēt.

Viss izrādījās savādāk, tāpēc ka šajā "Mistiskajā mājā" kopā dzīvoja, ne tikai cilvēki, bet arī pārdabiski radījumi - gari. Tur bija arī citi vecāko klašu skolēni, vēl mīļa meitene vārdā Akine, kuru nemaz nemulsina tik dīvaini kaimiņi. īstenībā viņa ir eksorciste! Juuši dzīve vecajā skolā draud kļūt daudz interesantāka, kā viņš spētu iedomāties!

https://www.youtube.com/watch?v=Wy20kT6PBBM

Arī: http://seasonvar.ru/serial-16183-Veselaya_zhizn__v_obshage_s_Jokayami.html un

http://animevost.org/tip/tv/1934-youkai-apartment-no-yuuga-na-nichijou.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/35220/Youkai_Apartment_no_Yuuga_na_Nichijou

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Elegant_Yokai_Apartment_Life

Viki lapa.

http://youkai-apartment-no-yuuga-na-nichijou.wikia.com/wiki/Youkai_Apartment_no_Yuuga_na_Nichijou_Wiki

6 citi, līdzīgi anime.

https://honeysanime.com/6-anime-like-youkai-apartment-no-yuuga-na-nichijou-recommendations/

Manga.

https://mangarock.com/manga/mrs-serie-280995

P.S. Galvenā varoņa skolas biedrene negadījumā savaino, vienu kāju, bet vietām zīmēts, ka savainota otra. Tas nu tā, citādi seriāls ir interesants.