Jaunas sejas seriālā “Troņu spēle”

Ziņas pēdējā mēneša laikā vēsta, ka nozīmīgas un otrā plāna lomas spēlēs jaunpienākušie aktieri, kas pieteikuši sevi gaidāmajai 4. sezonai seriālā “Troņu spēle” (Game of Thrones). Portāls Den of Geek apkopo sarakstu ar jaunajiem aktieriem, par kuriem baumo, ka viņi piedalīsies “Troņu spēles” seriālā.

Mihiels Huismens kā ?

Michiel

Viens no viņiem ir Huismens (Michiel Huisman), kurš atgriezies HBO pēc nospēlētās lomas seriālā Treme, kur tēloja atkarīgu mūziķi. Plašāk nīderlandiešu aktieris ir pazīstams studijas ABC mūziklā Nashville, kurā Huismens tēlo producentu Liam McGuinnis. Kādi ir minējumi par Huismena lomu "Troņu spēlē"? Daži no tiem: Kettleblack, Greyjoy vai kāds no Martelliem.

 

Jozefs Gats kā Stīrs, Tennas magnārs

Joseph

Banshee, Star Trek Into Darkness un Thor varonis Jozefs Gats (Joseph Gatt) šķiet kā radīts mežoņu valdnieka Stīra lomai "Troņu spēlē". Stīrs, Tennas magnārs ir viens no vadoņa Mensa Raidera biedriem.

 

Rodžers Eštons-Grifitss kā Meiss Tirells

 Roger

Ietekmīgu valdnieku no Tirellu dinastijas tēlos Rodžers Eštons Grifitss (Roger Ashton-Griffiths). Meiss Tirells gan tiek aprakstīts kā, pēc viņa mātes lēdijas Olennas vārdiem, nelietojams lempis. Šī ir viena no "baumām", par kuru ir droši zināms, ka tā ir patiesa, jo vairākos portālos, ieskaitot IMDb, tiek apstiprināts, ka Rodžers Grifitss parādīsies uz ekrāna populārajā "Troņu spēlē" kopā ar britu aktrisi Dianu Rigu (Diana Rigg).

Rodžera Grifitsa tēls ir tēvs seram Lorasam un Mārgerijai Tirellai, ko attēlo Finns Džounss (Finn Jones) un Natālija Dormere (Natalie Dormer).

 

Marks Gatiss kā ?

 Mark

Kādā intervijā vēl šī gada sākumā Šerloka brāļa attēlotājs Marks Gatiss (Mark Gatiss) atzinās, ka vēl neesot redzējis "Troņu spēli". Ziņas par Gatisa pievienošanos "Troņu spēlei" pēdējā mēneša laikā radījušas sensāciju, kaut arī nav zināms, kuru lomu tieši viņš spēlēs. Kamēr netika apstiprināts, ka Meisu Tirellu tēlos aktieris Rodžers Eštons-Grifitss, līdz šim baumoja, ka Tirellu spēlēs Gatiss. Džordža R. R. Mārtina romānā ir daudz tēlu, kas varētu piestāvēt viņam - Laipnais Vīrs, kāds no Grejdžojiem, Martells vai jebkurš cits, par ko tagad varam tikai minēt.

 

Indira Varma kā Elārija Smilts

 Indira

Seriāla Luther faniem nevajadzēs atgādināt, kas ir Indira Varma. Talantīgā aktrise ir filmējusies BBC seriālā What Remains, kā arī redzama Hunted un Silk, taču, iespējams, pasaulē plašāk pazīstama ar Niobes lomu HBO seriālā Rome.

Atgriežoties pie "Troņu spēles", Varma tajā attēlos dorniešu skaistuli Elāriju Smilti, kas romānā ir māte četriem dēliem, dēvētiem par Smilšu Čūskām, un mīļākā princim Oberīnam Martellam.

 

Pedro Paskāls kā princis Oberīns Martells jeb Sarkanā Odze

 Pedro

The Good Wife un citu seriālu aktieris Pedro Paskāls (Pedro Pascal) bija viens no pirmajiem, par kuru tika baumots un apstiprināts, ka viņš attēlos princi Oberīnu Martellu, un izskatās, ka aktiera izvēle bijusi veiksmīga, jo Paskālu nebūtu grūti iztēloties "spēcīga, braša vīra ar asu prātu un mēli" lomā. Kā aprakstīts Mārtina romānā, dorniešu princis Oberīns Martells dosies uz Karaļa ostu, lai izrēķinātos ar kādu - ar kuru tieši, to mēs uzzināsim seriāla nākamajā sezonā.

 

Informācija tulkota no: http://www.denofgeek.com/tv/game-of-thrones/27080/meet-the-new-faces-of-game-of-thrones-season-4