Ja es salauztu viņas karogu. Kanojo ga Flag wo Oraretara

Japāņu anime seriāls, kas pēc vizuālā izskata varētu būt domāts jaunākā vecuma pusaudžiem, taču Krievijā tā reitings ir 16+. Vieglas erotikas dēļ. Situācija visai klišejiska: puisis, ap kuru kņosās vesels bars meiteņu. Taču katrā gadījumā tiek izdomāti savādāki pavērsieni. Liekas, ka šoreiz tīri izklaidējošs seriāls. Lai gan, kas zina? 2014. gads, režisors Ajumu Vatanabe

Kruīzu lainera traģiskā bojā eja atstāj Sotu Hatate vienu pašu. Bojā iet visa ģimene un viņš vispār ir vienīgais, kurš izdzīvo. Mācās viņš labi un bez īpašām pūlēm iegūst studiju pabalstu un bezmaksas dzīvošanu Hatagajas skolas kopmītnē. Tomēr ēka ir ļoti veca un vārda tiešā nozīmē brūk kopā. Par laimi mācību iestādē ir meitenes, kuras sadraudzējas ar puisi, grib viņam palīdzēt un piespiež skolas vadību uzbūvēt jaunu ēku. Tā kā viņam tagad ir jaunas mājas, tikai - kopmītnē ir jādzīvo vismaz pieciem audzēkņiem, citādi to slēdz. Spontāni visas viņa trīs draudzenes un jauniegūtais draugs nolemj pārcelties uz dzīvi jaunuzceltajā mājā.

Puisim ir paranormālas spējas - redzēt uz blakus esošo cilvēku galvām karodziņus, kas apraksta viņu sajūtas vai pat likteni. Un puisim ir spējas likvidēt "bīstamos" karogus, piemēram, ja viņš redz, ka tie neko labu nevēsta.

Seriāls krievu valodā:

http://seasonvar.ru/serial-11178-Esli_by_ya_ne_slomal_ee_flag.html

Anime ir uzņemts pēc Tōka Takei vieglo romānu sērijas (Cuteg ilustrācijas), kas pazīstama arī ar nosaukumu "Gaworare". 2011.-2016. Protams, ka vēlāk ir tapusi arī manga.

Mājas lapa japāniski: http://lanove.kodansha.co.jp/official/gaworare/

Otra lapa: http://www.gaworare-anime.com/