Internetā noskatīta saruna...

Vienu brīdi Litnetā (litnet.com) grāmatu vāciņi ar atkailinātiem ķermeņiem bija izliegti. Bet te... Vai tad veto tika noņemts? Vai arī tad, ja „pats dārgākais” ir aizsegts ar nosaukumu, grāmatas vāciņš jau skaitās pieklājības normām atbilstošs?

Pāvels K.: Viņš taču tikai tīra kartupeļus. Nu un vienlaicīgi arī mazgā. Tā ka viss ir kārtībā, drīkst.)

Stasja K.: Pāvel, vai tiešām?

Nika J.: Ja godīgi, tad viss patiešām ir piesegts.)) Kas jūs mulsina?

Joanna S.: Pāvel, kā gan viņš pamanās tīrīt kartupeļus ar vienu roku? Vai tiešām???

Tatjana K.: Nika, es nezinu, kas tieši mulsina publikācijas autoru, bet ir man viena pazīstama romāniste, kura raksta 18+ gabalus. Savulaik viņai stāvēja grāmatas vāciņš ar apģērbtu meiteni. Aizmugurē viņai bija vīrietis, kurš ar vienu roku turēja viņas krūti, pie kam, pat tā ne visai atklāti. Nebija nekādu izaicinošu plikņu, neapģērbtu pakaļu un kaut kā tamlīdzīga. Tad nu lūk – grāmata dabūja banu tieši vāciņa dēļ. Nācās to mainīt. Un tagad es skatos uz šo un man reāli rodas jautājumi. Te taču ir neapšaubāmi pliks vecis (nav jau man pret tiem nekādu iebildumu, bet...). Un ja jau žests ar krūti skaitījās izlaidība, kas tad būtu šis???

Elena F.: Pāvel, lieliska ideja, tomēr domāju, ka ne jau kartupeļus viņš tīra, bet kādas citas sastāvdaļas... Labā roka kaut kā liek noprast, ka viņš drīzāk gatavo rasolu. Sālītie gurķi vienkārši nav iekļuvuši kadrā...

Elena F.: Tatjana, tas bija vāciņš, uz kura bija formīga meitene, un ne uzreiz bija saprotams, ka viņai kājās tomēr ir džinsi? Atceros, atceros, apspriedām mēs te to vāciņu...)

Marfa M.: Elena, vārītās olas arī kaut kā no kadra izkritušas...

Tatjana K.: Elena, nē, tas nebija tas vāciņš. To autoru apsprieduši vēl neesam.)