Indiešu - pakistāniešu anime

Karmachakra ir anime, ko Indijā ražo studija Durga, jauna animācijas studija, kuras vīzija ir radīt izklaidi, ko var baudīt gan pusaudži, gan pieaugušie. Karmachakras projekts sākās 2016. gadā un tika plānots izlaist 2018. gadā. Taču apstiprinātais izlaišanas datums vēl nav zināms.

Balstoties uz treileri, šķiet, ka stāsts ir par meiteni, kuru sauc Ganga, kura dodas uz bērnu namu, kur viņa dzīvoja kā bērns uz bērnības drauga bērēm. Bet viņas pārsteigumam viņa saņem ziņu no Rika, viņas drauga, kura bēres apmeklēja; tas atstāja viņu nesaprašanā, kurš bija tā persona bērēs, ja tas nebija Riks. Kā minēts treilerī, Riks, šķiet, slēpjas kopā ar Gangas tēvu, kurš tika nolaupīts, kad viņa bija maza, un nekad to vēlreiz neredzēja. Neskaidra treilera daļa daļa ir tāda, kur kāds cilvēks zvana citai personai vārdā Abani, šķiet, ka tā ir īsti nozīmīga daļa stāstā. Treileris beidzas ar Gangu, kura stāsta par sevi personai, kas viņu ir sagūstījusi.

Glassworker .

Pamatojoties uz treileri, tas ir stāsts par puisi Vincentu un meiteni vārdā Alliz, kas satiekas stikla veikalā un kļūst par draugiem. Viņi bērnību pavada, spēlējoties stikla veikalā un padarot to par skaistām atmiņām. Bet Alliz ir jāpārceļas no vienas vietas uz otru, jo viņas tēvs tiek  norīkots doties karā. Šī iemesla dēļ Alliz un Vincent jau ilgu laiku nav tikušies. Treilerī Alliz savā vēstulē Vincentam norāda, ka tagad, kad karš ir beidzies, viņa atgriežas. Saskaņā ar studijas oficiālo tīmekļa vietni tas ir divu bērnu pieaugšanas stāsts. Vincents ir māceklis, kas mācās stiklapūtēja mākslu no sava tēva viņa veikalā, un Alliz ir vijolniece, kura cenšas atrast savu unikālo balsi instrumentā.

Es ceru, ka šis anime būs romantisks stāsts, kā tas, šķiet, ir no treilera redzētā. The Glassworker ražošana ir nedaudz lēna, tāpēc izlaišanas datums vēl nav zināms. treileris ir hindi valodā ar angļu subtitriem, un anime ir paredzēts arī dublēt citās valodās.

https://discoverdiary.com/glassworker-anime-vs-karmachakra-anime/