Henrijs Nefs un Makss Makdeniels

Henrijs H. Nefs (dzimis 1973. gada 20. septembrī) ir fantastiskās sāgas "Gobelēns" (The Tapestry) autors un ilustrators. Fantāzijas seriāls stāsta par zēna Maksa Makdenielsa dzīvi. Pagaidām sērijā ir iecerēti četri romāni, no kuriem divi jau ir publicēti: The Hound of Rowan un The Second Siege, tie ir bijuši nominēti vairākām prēmijām. Neskaitot neaizmirstamos varoņus un stāstījuma episkumu, grāmatas izceļas ar visdažādākā diapazona žanru apvienošanu, ieskaitot: fantāziju, vēsturi, mitoloģiju, folkloru un zinātnisko fantastiku. Henrijs H. Nefs raksta un arī ilustrē savas grāmatas. 2010. gada 23. novembrī iznāks viņa sērijas trešais romāns. To sauks The Fiend and Forge.

 

 

Pirms kļūt par autoru Henrijs H. Nefs bija konsultants McKinsey & Company un skolotājs Stjuarta Hola vidusskolā Sanfrancisko. Pats viņš ir beidzis Ņutrīras vidusskolu Vinnetkā (New Trier High School in Winnetka), Ilinoisā un Kornela universitāti Itakā, Nujorkā. Pašlaik viņš dzīvo un strādā Bruklinā, Ņujorkā, kaut arī pats izsakās, ka joprojām sirdī ir palicis Čikāgas zēns (1970. gados viņš, 4 gadus vecs, dzīvoja šīs pilsētas priekšpilsētā).

Tapestry romāni.

1. The Hound Of Rowan (2007.)

2. The Second Siege (2008.)

3. The Fiend And The Forge (2010.) - tūlīt.

4. The Maelstrom (2012.) - iecere.

http://en.wikipedia.org/wiki/Henry_H._Neff

Autora mājas lapa:

http://www.henryhneff.com/

Pirmais sērijas romāns ir iznācis arī krievu valodā:

http://knizhnik.org/page/genri-neff-pes-oboroten-i-koldovskaja-akademija.html

Henrijs Nefs.

Suns-vilkatis un burvju akadēmija. (Maģiskā sāga – 1).

Īsa anotācija.

Pirmā jaunā fantāzijas seriāla grāmata labākajās Harija Potera sāgas tradīcijās. Aizraujošie jaunā maga Maksa Makdeniela piedzīvojumi Rovanas burvju akadēmijā, kur māca augstās maģijas mākslu bez burvju zižļiem un artefaktiem. Te izraudzītie iepazīst Skatiena un Vārda varu... Vai Maksam ir paveicies? Vai piepildījies katra puišeļa sapnis? Ne visai.

Rovanas akadēmijai draud briesmas. Stāties pretī noslēpumainajam Ļaunumam nāksies Maksam un viņa jaunajiem draugiem...

Inteliģenta, emocionāla un stilīgi sarakstīta fantāzija. Lasītāji ar pamirušām sirdīm gaidīs jaunā maga jaunos piedzīvojumus! (VOYA)

Žilbinoša valoda, negaidīts skatiens uz maģiju - un sižets, kas mūsdienu lasītājam no jauna atklāj ķeltu mitoloģijas skaistumu un varenumu. (Kirkus)

Par Kuhulinu un viņa varoņdarbiem ir sacerēti tik daudzi lieliski stāsti, taču es īpaši esmu parādā Tomasam Kinselam, kura "Kualnges vērša nolaupīšanas" tulkojums tā aizrāva mani, ka kļuva par pamatu manam stāstam. (Henrijs Nefs.)