Harija Potera filmu zvaigzne dzīvo ikdienišķu studentes dzīvi

VatsoneFilmās par mazo burvi Hariju Poteru aktrise Emma Vatsone sāka filmēties jau 11 gadu vecumā. Lai gan meitene pasaules slavu iemantoja, būdama tik jauna, zvaigžņu slimība viņu nav skārusi. Emma aizvien ir ļoti vienkārša meitene un negaida, lai kāds pret viņu izturētos kā pret zvaigzni.

Šobrīd uz laiku viņa karjeru atlikusi malā, lai visu uzmanību veltītu mācībām. Emma studē Brauna Universitātē Ņujorkā un ne ar ko neatšķiras no citām sava vecuma vienaudzēm. Mis Vatsone ģērbjas ikdienišķi, tāpat kā skolasbiedrenes. Ar kosmētiku aktrise arī neaizraujas, viņa tikai akcentē skaistās acis, viegli uzkrāsojot skropstas.

 

 

Par to, ka Emma izvēlējusies studēt Brauna Universitātē ASV, pagājušajā gadā izpļāpājās aktieris Daniels Redklifs un producents Deivids Heimens. „Es tikai gribu būt tāda kā visi,” norāda Emma, kas šogad jau mācās otrajā kursā. „Vēlos studēt kā pienākas, tāpat kā ikviens cits. Ja vien skolā visapkārt nav Harija Potera plakātu, es jūtos labi.”

„Varbūt tas izklausās dīvaini, bet arī no filmēšanas brīvajā laikā grāmatu lasīšana bija vislabākais veids, kā es atpūtos. Literatūra man ļoti palīdz tikt galā ar ikdienas stresu. Man vienmēr līdzi ir kāda grāmata. Labāk pat nevaicājiet, kāda grāmata atrodas uz naktsgaldiņa pie gultas, jo nereti tas ir tik piekrauts, ka pašu galdiņu pat nevar redzēt,” smejas jaunā studente.

Šīs vasaras nogalē Emma pārsteidza daudzus, radikāli mainot savu imidžu. Viņa nogrieza garos matus un aizvien ir ļoti apmierināta ar īso zēngalviņas griezumu.

Britu aktrise nedrīkstēja mainīt frizūru, kamēr filmējās visās septiņās Harija Potera filmās. Jau kopš 11 gadu vecuma Emmas matu griezums bija tikpat kā nemainīgs.

„Stilists saņēma manus matus zirgastē un nogrieza ar vienu griezienu,” Vatsone atceras samērā neseno vizīti pie friziera. „Brīnišķīga sajūta! Es sapņoju par īsiem matiem jau kopš 16 gadu vecuma. Tiklīdz man bija šī iespēja, es to izmantoju.” Emma nogrieza matus pirms došanās uz kinoprovēm. Aktrise ļoti vēlējās iegūt Līzbetes Salanderes lomu kinolentē Meitene ar pūķa tetovējumu. Arī Līzbetei ir īsi mati. Tomēr lomu ir saņēmusi cita aktrise – Rūnija Mara. Emma par to daudz nebēdā – tagad viņas prioritāte ir studijas Universitātē un laba izglītība.