H2O: Pēdas smiltī. H2O: Footprints in the Sand

Romantisks, harēma anime. 2008. gads, režisors Tatibana Hideki. It kā drāma, bet ar komēdijas elementiem. Vēl neparasti, ka varonēm te ir normāla izmēra tērpi, kas gan netraucē zināmam pikantumam. Anime, ko var skatīties 13+, pamatā ir vizuālā npvele pieaugušajiem (2006).

Takuma Hirosa svinēja savu četrpadsmito Dzimšanas dienu, taču prieks bija gaistošs, tāpēc ka nākamajās dienās notika nelaime, nomira viņa māmiņa, un puisis, ne vien iekrita deprasijā, bet no bēdām, bet kļuva akls uz abām acīm. Tēvs nezinot, ko darīt, pieņēma vienīgo lēmumu, aizsūtīja nelaimīgo dēlu pie sava brāļa kalnos, kurš dzīvoja vienā no ciematiem, domājot, ka šajās vietās dēls varēs izārstēt savas garīgās rētas. Tur ir ļoti mierīgi, patīkama atmosfēra un nekāda naida. Taču izrādījās, ka viss ir tieši otrādi. Īpaši atpūsties viņam nesanāk, skola tur bija un pirmajā dienā uz to, Takuma satiek jocīgu meiteni Ogohu, kura par sevi runā dīvainas lietas, ka esot laika gars un, ka viņš esot īstais izredzētais, ko viņa meklējusi daudzus gadus. Tagad viņu gaida nākotne ar daudziem piedzīvojumiem. "Jautrība" sākas, kad viņš iepazīstas ar veselu klasi, kur viņam būs jāmācās. Puisis ātri saprot, ka situācija te ir pavisam citāda, piemēmumi par lietām šeit izrādījušies kļūdaini un viņam nāksies ar visiem sadraudzēties, kaut arī klasē ir vairākas naidīgas nometnes.

https://yummyanime.com/catalog/item/h2o-sledy-na-peske

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/H2O:_Footprints_in_the_Sand

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/3299/H2O__Footprints_in_the_Sand

Skatīties angļu valodā.

https://myanimelist.net/anime/3299/H2O__Footprints_in_the_Sand/video

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt1161657/

Viki lapa.

http://h2ofootprints.wikia.com/wiki/H2O~Footprints_In_The_Sand~_Wiki

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=8786

Tas ir ļoti skaudrs un skarbs stāsts par mīlestību uz vecākie un starp jauniešiem. Par dzīvi un nāvi, bet beigas ir traģiskas, taču, pieņemot, ka garu pasaule eksistē, tad nosacīti - nē.