Grēks: Septiņi nāves grēki. Sin: Nanatsu no Taizai (2017) un Septiņi tikumības debesu sargi. Nanatsu no Bitoku (2018)

"Sin: Nanatsu no Taizai" un "The Seven Heavenly Virtues" jeb "Na no Bi", divi fantāzijas mini seriāli ar milzīgu fanu servisu, tikumīgāki skatītāju to pat varētu saukt par pornogrāfiju, kaut erotika nav nemaz tik smaga. Režisori: Jošimoto Kindži (2017) un Sindzi Isihara (2018).

2017. Darbība risinās ap septiņiem cilvēces grēku nesējiem. Luciferai, kura savas lepnības dēļ kļuvusi par kritušo eņģeli, ercenģeļa Mihaila nosūtīta uz pašām elles dzīlēm, būtu jāizcieš sods par to, ka tā savas ambīcijas ir turēja augstāk par Tā kunga ambīcijām. Ceļā uz elli lucifera satiek jaunu meiteni Mariju Tocuku, uzreiz nododot viņai daļu no savām eņģeļa asinīm. Nokļuvis ellē, kritušais eņģelis saduras ar septiņiem dēmoniem, katrs no tiem nes sevī visas pasaules nāves grēku, tās momentā viņu pieveic un nolād ar septiņiem grēku zīmogiem. Cietusi zaudējumu un pārvērtusies par dēmonu, Luciferai izdodas izbēgt no grēku nesēju gūsta, viņa kopā ar jauno dēmoni Levinu dodas uz virszemi, kur jau esot par lepnuma dēmonu, viņai izdodas pakļaut sev Mariju, paņemot viņas sirdi. Tagad kopā ar savām pavadonēm Lucifera cenšas pievarēt visus nāves grēkus, lai atbrīvotos no lāsta un ar to pašu iegūt varu pār elli.

2018. Uzvarējuši ellē, "Septiņu nāves grēku dēmoni" sāk vākt arvien vairāk sekotāju. Apjukumā debesis sūta "Septiņu tikumības sargu" eņģeļus uz zemi, lai atrasti "Īsto mesiju", kurš varēs apturēt cilvēces grēkā krišanu. Noteikti 18+.

https://yummyanime.club/catalog/item/pregreshenie-sem-smertnyh-grehov

https://yummyanime.club/catalog/item/sem-nebesnyh-dobrodetelej

Fanu lapas.

https://myanimelist.net/anime/33834/Sin__Nanatsu_no_Taizai

https://myanimelist.net/anime/36847/Nanatsu_no_Bitoku

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt6901486/

Viki lapa.

https://ecchi.fandom.com/wiki/Nanatsu_no_Bitoku

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Seven_Mortal_Sins

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=20315

Attēli: no 1 līdz 9 attiecas uz 1. seriālu, no 10 līdz 17 attiecas uz 2. seriālu.