Grāfs un feiri. Hakushaku to Yousei

Japāņu anime 19. gadsimta vēsturiskajā anturāžā. Britānija paralēlā pasaulē, Viktorijas laiki. 2008. gads, režisors Sotome Koitiro. Sjodzjo apakšžanrs.

Neparasta Anglija, Viktorijas ziedu laikos. Grāfu, baļļu un ģimenes vērtību laikmets pašā plaukumā, kad tieši norisinās anime. Septiņpadsmit gadus veca meitene Lidija Karltone ir saistīta ar mazo ļautiņu pasauli un kaut ko pārdabisku. Viņa ir feja vai pareizāk sakot - feiri, jo arī feiri ir abu dzimumu būtnes. Lidija mīl visu neparasto un maģisko, atrod pieeju katrai radībai, vai tas būtu cilvēks, vai dzīvnieks, vai kāds mājas gariņš. Lai gan daudzi, kas neredz to, ko redz viņa, smejas par viņu, uzskatot par traku, īstenībā feiri-daktere Lidija apzinās savu svarīgo vietu pasaulē, jo tādu kā viņa vairs nav palicis daudz.

Viņas lomu saprast palīdzēs arī grāfs vairākās paaudzēs Edgars Dž. S. Ešenbetrs, ar ko viņa iepazīstas pa ceļam uz Londonu. Edgars pieņem viņu darbā, lai viņa palīdzētu sarežģītā lietā: atrastu viņa dzimtas pazudušo zobenu. Jauno cilvēku ceļā būs daudz piedzīvojumu, pārdabisku atgadījumu un mīlestība. Taču kāds vēlas izjaukt šīs attiecības un visiem spēkiem sāk cīņu ar Edgaru par meitenes sirdi. Kas būs spēcīgāks maģija vai patiesas jūtas?

http://animevost.org/tip/tv/1084-hakushaku-to-yousei.html

Fanulapa.

https://myanimelist.net/anime/4551/Hakushaku_to_Yousei

Wiki fendoma lapa.

http://hakushakutoyosei.wikia.com/wiki/Hakushaku_to_Y%C5%8Dsei_Wiki

Anime YouTube. Angļu un krievu tulkojumos.

https://www.youtube.com/watch?v=_JLn0rX0-ig

https://www.youtube.com/watch?v=2TEanxDwgBY

Protams, ka stāstam ir arī vieglie romāni.

https://www.novelupdates.com/series/hakushaku-to-yousei/

Tāpat arī manga.