Garijs Kilvorts. Peles-vampīri

Dzimis Lielbritānijā, 1941. gada 5. jūlijā.

Pseidonīmi:

Ričards Ārdžents (Richard Argent), Garijs Duglass (Garry Douglas), F. K. Selvuds (F. K. Salwood), Kims Hanters (Kim Hunter)

Rakstnieka pilns vārds Garijs Duglass Kilvorts (Garry Douglas Kilworth).

Autobiogrāfija no oficiālās mājaslapas:

“Esmu dzimis Jorkā, Anglijā, Otrā pasaules kara pirmajos gados. Mana bērnība pagāja, ceļojot kopā ar vecākiem un diviem brāļiem uz dažādiem pasaules kartes punktiem, jo ​​mans tēvs bija Lielbritānijas Karalisko gaisa spēku pilots. Interesantākos gadus, joprojām atsaucoties uz manām patīkamākajām atmiņām, pavadīju Jemenā. Dzīve tur man kļuva par Kiplinga varoņu dzīvi, kuru grāmatas es burtiski izrāvu milzīgos daudzumos. Līdz piecpadsmit gadu vecumam es biju mainījis divdesmit divas dažādas skolas, kad beidzot pārgāju uz pēdējo - Lielbritānijas Karalisko gaisa spēku zēnu skolu, kur vēlāk septiņpadsmit gadus dienēju par pilotu. Pēc tam astoņus gadus es strādāju «Cable and Wireless».. Un visus šos gadus es nepārstāju rakstīt stāstus.

Pirmo slavu es guvu ar stāstu "Iesim uz Golgātu!" (“Let's go to Golgotha”), kuru izdeva Collins izdevniecība un tā kļuva par “Sunday Times” reitinga līderi. Pēc tam es beidzot (diezgan vēlu, man jāsaka) iestājos Londonas Universitātes Karaliskajā koledžā, kur ieguvu doktora grādu angļu valodā un literatūrā.

Kad man bija 35 gadi, 1977. gadā izdevniecība “Faber and Faber” publicēja manu pirmo romānu “In Solitary”, zinātniskās fantastikas darbu. Tagad es rakstu zinātniskās fantastikas un fantāzijas žanros, filmu novelizācijas, piemēram, “Highlander”, vēsturiskos romānus par Krimas karu (ar pseidonīmu Harijs Douglass), kā arī citus daiļdarbus, piemēram, “Witchwater Country” (Ūdens raganas valsts). ) vai “In The Hollow Of The Deep-Sea Wave”. Ar pseidonīmu F.K. Selvuds es veidoju vēsturiskus romānus, grāmatas par dabu. Kopumā man ļoti patīk katru reizi radīt kaut ko jaunu, man šķiet, ka ir garlaicīgi būt vienai grāmatu sērijai ar vieniem un tiem pašiem varoņiem.

Divdesmit viena gada vecumā es apprecējos ar kādu personu, kura apsolīja mani mīlēt bēdās un priekā. Personas vārds ir Anete. Tagad, kad mums jau ir septiņdesmit, mums ir divi bērni - dēls Ričards un meita Šantele un pieci mazbērni - Konrāds, Kristians, Džordans, Aleksandrs un Hloja.

Man patīk rakstīt grāmatas. Ja kaut ko atstāju rītdienai, es jūtos kā noziedznieks. 1980. gadā es sāku rakstīt grāmatas bērniem, un tā kļuva par mana darba galveno daļu. Tie ir sci-fi, fantāzijas un spoku stāsti, kopumā viss, ar ko es varu sazināties ar bērniem, nodot viņiem sarežģītas lietas ar vienkāršas un saprotamas interesantu stāstu valodas palīdzību. Es bieži apmeklēju skolas, runāju ar bērniem, stāstu viņiem par grāmatām un rakstniekiem, un katru reizi studenti mani pārsteidz ar savu uztveres tīrību un smalkumu. Dažreiz viņi uzdod šādus jautājumus, uz kuriem man ilgi jāmeklē atbildes, un tas ir ārkārtīgi interesanti - un liek man daudz mācīties.

Par savu radošo dzīvi esmu saņēmis vairākas balvas. Ieskaitot Lielbritānijas zinātniskās fantastikas balvu («British Science Fiction Award») un Pasaules fantāzijas balvu («World Fantasy Award») par stāstu “The Ragthorn”, tā līdzautors ir lielais rakstnieks Roberts Holdstoks.

Es divreiz tiku nominēts Kārnegi medaļas (Carnegie Medal) balvai par bērnu literatūru un uzvarēju Lankašīras balvu “Gada grāmata bērniem” (Lancashire 'Children's Book of the Year), kuru piešķir bērni un tāpēc tā ir divtik nozīmīga. Kopumā esmu izvirzīts vairāk nekā divdesmit balvām. Es arī divas reizes uzvarēju žurnāla “Interzone Magazine” balsošanā par labāko stāstu - pirmo reizi par stāstu “The Sculptor” un pēc tam kopā ar Robu par “The Ragthorn”.

Mani romāni un noveles ir tulkotas 17 valodās, ieskaitot ebreju un japāņu. Varbūt ir arī citi, par kuriem es nezinu.

Tas ir viss.

Liekas, ka esmu teicis daudz lietu, kas jūs neinteresē, un nepietiekami par to, ko jūs vēlētos uzzināt.”

https://fantlab.ru/autor1096

Oficiālā mājaslapa.

http://www.garry-kilworth.co.uk/

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Garry_Kilworth

Fantastikas lapa.

https://www.fantasticfiction.com/k/garry-kilworth/

Peles-vampīri.

Slavenais detektīvs Asodis Sudrabainis sāk jaunu izmeklēšanu Padebešu salā.

Padebešu salas galvaspilsēta Miglainā pilsēta draud kļūt par vampīru koloniju! Kuģi ierodas no Slatlendas ar kastēm, kas piepildītas ar kapu zemi, un ļauni peļu vampīri pārpludina pilsētu. Slavenajai zebiekstei - detektīvam Asodim Sudrabainim ir aizdomas, ka kāds īpaši sūta vampīrus pāri jūrai, vēloties neatgriezeniski atbrīvoties no Debesu impērijas. Ar saviem uzticamajiem palīgiem detektīvs dodas uz Slatlendu un ir stingri nolēmis atrast iebrucēju. Lai visas nepatikšanas nebūtu par maz, anarhists Balamuts izstrādā sātanisku plānu, lai uz desmit gadiem iegremdētu pilsētu miegā, lai izbeigtu ar varu un likumību.

Vai Asodis atradīs viltīgo vampīru pavēlnieku? Vai viņš spēs apturēt Balamutu, pirms viņš īstenos savus nelietīgos plānus?

https://iknigi.net/avtor-garri-kilvort/160623-myshi-vampiry-garri-kilvort.html

Pēdējais noslēpums.

Detektīvus no Debesu salas gaida jauni noslēpumi un jaunas izmeklēšanas!

Slavenais detektīvs Asodis Sudrabainis pēc visiem piedzīvojumiem beidzot sācis dzīvot mierīgi. Bet tikai līdz brīdim, kad viņa talanta slava sasniedza tālo Kataju. Šīs valsts imperators bija iekritis neapskaužamās bēdās, jo tika pazaudēti svētā elka dārgie apavi, un detektīvu komanda sāka jaunu izmeklēšanu. Un tikai gadījumā, lai garantētu panākumus, imperators dod to pašu uzdevumu Svetlanai – Sudrabaiņa ļaunākajam ienaidniekam. Tagad detektīvam Sudrabainim ir divi mērķi - atrast noziedznieku un palikt dzīvam...

https://iknigi.net/avtor-garri-kilvort/160626-poslednyaya-tayna-garri-kilvort.html

Mēness zvērs.

Šis ir stāsts par pasaulesiepazīšanu, par mīlestību un uzticību, par prieku un ciešanām pilnu dzīvi. Mēs smieties un skumstīsim ar mazo Ohu, un līdz grāmatas beigām mēs, iespējams, tiksim iedvesmoti ar visām pasaules gudrībām.

https://iknigi.net/avtor-garri-kilvort/127523-lunnyy-zver-garri-kilvort.html