Gardais kumosiņš. Amagami SS

Nefantastisks seriāls par pirmo mīlestību. 2010. un 2012. gads - 2 sezonas. Režisori: Yoshimasa Hiraike, Riuči Kimura, Niroaki Goda. Tomoki kobajaši, Daisuke Takasima, Josito Nisjodzi.

Kā lai rīkojas Dzjuniti Tatibanem, ko lai viņš izvēlas? Viņam ir septiņpadsmit gadi, taču viņš kādreiz ir spēcīgi apdedzinājies attiecībās ar meiteni. Viņš ir kluss un tipisks vientuļnieks. Taču dzīvot vientulībā tādā vecumā ir nepanesami. Neglābj, ne bildītes, ne grāmatas, ne planetārijs, ko viņš ir izveidojis savā skapī. Arī draugs un jaunākā māsa nav glābiņš, ja tev ir septiņpadsmit gadi.

Bet skolā viņam apkārt ir tik daudzas skaistules! Lūk, viņu uzrunā Haruka! Viņa - skolas karaliene, viņai ir tik daudz pielūdzēju. Tomēr viņa ir ļoti patīkama un sabiedriska meitene. Ko lai dara? Bet vienkāršā un mīļā Sae? Tas pats liktenis saved viņus kopā. Vēl ir pārliecinātā un aktīvā sportiste Ai? Tieši viņa uzvedas tik izaicinoši ar viņu, nav bēda, ka viņa ir māsas draudzene. Varbūt nevajag iespringt un pievērst uzmanību trakulīgajai Kaoru, viņa taču ir "savs puisis"?  Arī vienkāršā jautrīte Rihoho ir visai simpātiska. Tad vēl skolas lepnums, teicamniece, klases vecākā Cukasa. Viņas skatienā laiku pa laikam pavīd kaut kas nesaprotams, taču aicinošs.

Dzjunam problēmas nemitīgi aug. Taču tās saistās tikai ar pārejas vecumu. Kā viņš tās atrisinās? Ko izvēlēsies? Paskatīsimies!

http://seasonvar.ru/serial-5061-Amagami_SS-01-sezon.html

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Amagami_SS_episodes

Angļu valodā.

https://www.hulu.com/series/amagami-ss-e401a45e-f90c-435b-8742-1b56b9d6543f

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt1685397/

Recenzija.

https://animeuknews.net/2017/05/review-of-amagami-ss/

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=11474

Par trešo sezonu...

https://www.thecinemaholic.com/amagami-ss-anime/

Facebook lapa.

https://www.facebook.com/pages/category/Public-Figure/Amagami-SS-144605908933113/

Video komplekts.

https://www.sentaifilmworks.com/products/amagami-ss-amagami-ss-plus-complete-collection-blu-ray