Frodo Baginss Dzelzs tronī un citi

Elijah Wood

Frodo Baginss sēž Dzelzs tronī? Jā, tu izlasīji pareizi. Protams, tas nenotiks seriālā “Troņu spēle”, jo šie divi ir atšķirīgi objekti no dažādiem episkās fantāzijas stāstiem, taču Frodo Baginsa attēlotājs Elija Vuds tiešām iesēdies Dzelzs tronī, viesojoties Belfāstā, “Troņu spēles” filmēšanas vietā, kas atvērta faniem apskatei un ekskursijām.

"Gredzenu pavēlnieka" un "Hobita" aktieris Elija Vuds pirms gada TV sarunu šovā Conan atklājis, ka ļoti pieķēries fantāzijas seriālam "Troņu spēle" un priecājies par iespēju iekļūt seriāla uzņemšanas vietā Belfāstā, kur piedzīvojis neaizmirstamu brīdi, jo pats "dabūjis pasēdēt Dzelzs tronī".

 

Bez hobita Frodo iesēšanās Dzelzs tronī, "Troņu spēlei" ir arī citi ne mazāk slaveni fani. Holivudas zvaigznes jūsmo par pūķiem un fantāzijas bestselleriem ne mazāk kā pārējā skatītāju un lasītāju publika, ja pat ne kaismīgāk. Viņu apsēstību ar "Troņu spēli" var novērot dīvainos tvītos un intervijās, kas skar šo tēmu, tādējādi parādot, ka slavenības ir tieši tikpat aizrautīgi fani kā mēs.


Anna Kendrick
Anna Kendrika

Kad "Troņu spēles" mārketinga galvas saņēmuši ziņu, ka Anna Kendrika sākusi aktīvi fanot par seriālu, viņi nosūtīja aktrisei personalizētu koka kasti, kas izgatavota kā mūzikas lādīte (kas atskaņo "Troņu spēles" tituldziesmu, protams) ar nama vārdu, kas nosaukts pašas aktrises uzvārdā. Kendrika tūdaļ pēc saņemšanas publicēja Instagram fotouzņēmumu ar satriecošo dāvanu, citējot Daenerīsu Tārgārjēnu: "Es neesmu parasta sieviete; mani sapņi piepildās."

 

Seth Rogen
Sets Rogens

Kad seriāla telekompānija HBO izveidoja ģerboņa veidošanas spēli Join the Realm arī slavenais komiķis Sets Rogens pamanījies izveidot sev ģerboni. Rezultāts - sešstaru zvaigzne, kas norāda uz viņa ebreju saknēm, un dūmojoša pīpe. Rogens arī tviterī neslēpj savu fana mīlestību uz "Troņu spēli": "Game of Thrones is so good, even though in half the scenes I have no f---ing clue what anyone is saying."

 

Kevin McHale
Kevins Makheils

Glee zvaigzne Kevins Makheils zina, kā parādīt savu nūģīgo pusi. Parastā "Troņu spēles" reklāmas T-krekla vietā viņš uzvilcis īpaši personalizētu apdrukātu kreklu ar savu uzvārdu kā dižciltīga nama nosaukumu. Kevins arī piedalījās MTV raidījumā Cooking with Thrones, kur dalījās pārdomās par "Troņu spēli" un rādīja pavārmāku ar šova vadītāju gatavojot Melnos ķiršus saldajā krēmā.

 

Charlize Theron
Šarlīze Terona

Laikā pirms seriāla "Troņu spēles" 3.sezonas atklāšanas "Prometeja" un "Sniegbaltītes un mednieka" aktrise Šarlīze Terona intervijā ar ziņu portālu Collider atzinusies, ka pavērtu muti skatījusies "Troņu spēles" asiņainās cīņu ainas, kamēr barojusi dažus mēnešus veco dēlu. Uz jautājumu, vai viņa pati piekristu spēlēt kādu lomu seriālā, Šarlīze tūlīt atbildējusi, ka būtu pilnīgi atvērta jebkam, kas saistīts ar "Troņu spēli".

 

Julie Gillard
Džūlija Gilarda

Arī politiķu aprindās netrūkst "Troņu spēles" fanu, un viena no tiem ir bijusī Austrālijas premjerministre Džūlija Gilarda. Intervijā ar laikrakstu The Guardian viņa atklājusi, ka ir liela seriāla fane un brīvajā laikā labprāt to skatās DVD formātā. Džūlijas Gilardas mīļākais tēls ir Daenerīsa Tārgārjena, kuras raksturā saskatot līdzību ar sevi. Viņa atbildējusi, ka vēl nav saņēmusi dāvanā nevienu pūķa olu, taču vēlētos sev tādu, tomēr neesot pārliecināta, vai gribētu ieiet ugunī, ko viņas mīļākā varone darījusi, lai izperētu pūķa olu.

 

Avoti: http://www.zimbio.com/Elijah+Wood/articles/2sNMq0-vI91/Celebrity+Super+Fans+Game+Thrones
http://www.zimbio.com/Elijah+Wood/articles/2sNMq0-vI91/Celebrity+Super+Fans+Game+Throneshttp://www.blastr.com/2012/07/frodo_sits_the_iron_thron.php
http://www.blastr.com/2012/07/frodo_sits_the_iron_thron.phphttp://screencrush.com/game-of-thrones-charlize-theron/
http://screencrush.com/game-of-thrones-charlize-theron/http://www.guardian.co.uk/world/2013/may/26/julia-gillard-game-of-thrones
http://www.guardian.co.uk/world/2013/may/26/julia-gillard-game-of-thrones