Emīlija Bolda. Mūžības lāsts

Apraksts par autori un viņas daiļradi

Mūžīgais

Liktenis viņiem atdeva mīlestību, kas bija stiprāka par laiku un telpu...

Samanta vēlas tikai vienu: izbaudīt laimi kopā ar Peitonu. Tomēr pagātne saindē viņu jūtas. Gluži nejauši kādā no vecajām baznīcām viņa atklāj meitenes portretu, kura, tāpat kā divi ūdens pilieni, izskatās pēc viņas. Satriekts par dīvainu atradumu, Sama mēģina uzzināt vairāk par svešo cilvēku. Bet meitene joprojām neapzinās, ka šī aina ir paredzēta viņas dzīves iznīcināšanai.

https://iknigi.net/avtor-emili-bold/186303-vechnyy-emili-bold.html

Nolādētais

Skotija Mūsu dienas.

Lāsts ir salauzts: tagad Samanta un Peitons ir laimīgi. Tomēr senā maģija bija daudz spēcīgāka, nekā viņi gaidīja. Pēc tam, kad viņš ir izglābis Samai dzīvību, Peitonam ir jādod sava pretī. Meitene ir gatava darīt visu iespējamo sava mīļākā labā. Pat pāriet pagātnē, kur tiek paslēpta jaunības glābšanas atslēga.

Skotija Astoņpadsmitais gadsimts.

Samanta satiekas ar Peitonu, lai atkal viņā iemīlētos un pasargātu viņu tagadnē. Bet meitenei jāatceras, ka viens nepareizs solis var mainīt viņas realitāti uz visiem laikiem.

https://iknigi.net/avtor-emili-bold/183568-proklyatyy-emili-bold.html

Nemirstīgais

Samanta aizbrauc studēt uz Skotiju. Jau pa ceļam uz savām jaunajām mājām meitene ienirst mistisko leģendu un mītu pasaulē par miglā apslēpto valsti. Bet nekas neizraisa tādu interesi par Samu, kā noslēpumainais Peitons, kura pagātne ir piepildīta ar tumšiem noslēpumiem.

Peitons ir nolādēts: līdz laika beigām viņam ir lemts palikt deviņpadsmit gadus veca jaunieša ķermenī, kuram nav emociju. Tikšanās ar Samantu kļūst par viņa glābiņu - sen aizmirstās jūtas lemts atkal atdzimt.

Bet, jo vairāk laika Sems un Peitons pavada kopā, jo tuvāk Samanta ir nežēlīgajai patiesībai. Meitenei jābūt ļoti uzmanīgai, jo citu cilvēku noslēpumi viņai var maksāt dzīvību.

https://iknigi.net/avtor-emili-bold/182833-bessmertnyy-emili-bold.html

Par autori

Emīlija Bolda dzimusi 1980. gadā Vidējā Frankonijā, kur viņa joprojām dzīvo kopā ar savu vīru un divām meitām. Viņa raksta romānus pieaugušajiem un pusaudžiem un tagad atskatās uz divdesmit trīs vācu valodas grāmatām un astoņām grāmatām un romāniem angļu valodā, kas lasītājiem ir devušas daudz romantiskas stundas un Emīlijas Boldas aizrautīgus lasītājus. Par rakstīšanu viņa saka: "Man rakstīšana ir relaksācija, svētība un aizraušanās. Jaunu pasauļu un personāžu izveidošana ar maniem vārdiem ir vienkārši brīnišķīga."

https://www.ullstein-buchverlage.de/nc/autoren/autor-detailansicht/name/emily-bold.html

Mājaslapa.

https://emilybold.de/