Elfu dziesma. Elfen Lied

Japāņu šausmu, piedzīvojumu, anime seriāls - trilleris. 2004. gads, režisors Mamoru Kanbe. Pat vairāk nekā 18+. Nosaukums oriģinālā - "Erufen rîto".

Tūkstoš gadu laikā uz Zemes parādās un pazūd noslēpumaini radījumi. Ilgas evolūcijas un gēnu mutāciju rezultātā ir radusies jauna cilvēkam līdzīgu būtņu suga - "dikloniusi". Viņi izskatās tieši tāpat kā cilvēki, izņemot spēju uz psihokinētiku. Vēl viņiem uz galvas ir mazi radziņi. Tikai tā tos var atklāt starp cilvēkiem.

Lai pētītu dikloniusus, ar viņiem veic šausmīgus un cietsirdīgus eksperimentus. Vienai no viņiem - Lūsijai - izdodas izbēgt no mocībām, sarīkojot īstu asinspirti izolatorā, kur viņa tiek turēta. Viņu savaino, taču viņai no kraujas izdodas ielekt jūrā.

Tā nu divi jaunieši Kouta un Juka atrod kailo meiteni, kas iznāk no jūras... Nezinot, kas viņa ir, abi nolemj parūpēties par meiteni, jo viņa liekas nekaitīga un bezpalīdzīga. Pa to laiku, kad ar viņu tika veikti eksperimenti, viņai ir radies naids pret visu cilvēci, tagad viņai nogalināt cilvēku ir tīrais nieks. Taču iedzimtā labestība brīžiem izlaužas caur naida un niknuma bruņām. Taču meitenei pakaļ dodas specvienība ar uzdevumu - nogalināt...

Seriāls krieviski:

http://seasonvar.ru/serial-1931-El_fijskaya_pesn_.html

Vikipēdijas lapa.

«Elfu dziesma», vāciski "Elfen Lied", ir futūristiska manga, ko sarakstījis Linns Okamoto. Mangas sižets vēsta par mutantu-dikloniusu rasi, kurai piemīt psihokinētiskas spējas. Nosaukums ir atsauce uz vācu dziesmu "Elfenlied", ko sarakstījis vācu dzejnieks Eduards Mērike. Manga tika iesākta 2002. gadā un pabeigta 2005. gadā.

https://en.wikipedia.org/wiki/Elfen_Lied

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=4148

Epizožu sākuma dziesma. Izmantotas austriešu gleznotāja-simbolista Gustava Klimta (1862-1918) gleznas.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=bzrHIP1FA3E