Elfi kristietības gaismā - hipotēze.

Elfi ir vismazāk degradētās būtnes no visiem feiri jeb fejām, viņi dzīvo ļoti ilgi, ilgāk par citiem radījumiem, pat tūkstoš gadu. Viņi ir arī paši gudrākie un zinošākie. Taču arī tas ir regress. Elfi, kā visas pārējās būtnes (fejas, rūķi uc.), kādreiz bija eņģeļi, taču, kad viņus padzina no Debesīm uz Zemi, viņi kļuva mirstīgi, jo pazaudēja dievišķību. Tas ir regress, salīdzinot ar mērkaķu evolūciju par primātiem, cilvēkpērtiķiem un beidzot par cilvēkiem.

Elfiem piemīt lielas zināšanas un viņi ir ļoti gudri, tāpēc bieži apmāna cilvēkus, tēlojot sevi par eņģeļiem, būtnēm no citām dimensijām vai "astrālām būtnēm". Pašlaik ir daži cilvēki, kas sauc sevi par apgaismotajiem, izredzētajiem vai angelologiem utt., jo stāsta, ka viņi var sarunāties ar eņģeļiem, kas māca viņiem jauna laikmeta filozofiju un okultās zinības; tas ir pilnīgs absurds. Pirmkārt, eņģeļi nevar uzturēt pastāvīgus sakarus ar cilvēkiem, lai viņiem ko mācītu, tas ir pretrunā ar Svētajiem Rakstiem, tā nav eņģeļu funkcija, jo eņģeļi ir tikai vēstneši, Dieva ziņas nesēji. Otrkārt, eņģeļi nevar darboties uz savu galvu, viņi ir tikai Dieva kalpi, pretējā gadījumā viņi zaudētu Dieva svētību. Retos gadījumos viņi tiešā veidā sagājās ar cilvēkiem, taču tikai ekstremālos gadījumos un pēc Dieva gribas. Eņģeļi, kas stājas sakaros ar cilvēkiem, īstenībā ir elfi, jo viņi barojas no cilvēku ticības emanācijām, kad tie izpilda rituālus, lai stātos sakaros ar viņiem.

Jāatceras, ka elfiem ir neitrāla attieksme pret mums, tāpēc viņiem nevar uzticēties, jo viņi vienmēr izmantos situāciju un darīs visu, lai no tās sev gūtu kādu labumu. Tā kā elfu raksturīga īpašība ir tā, ka viņi var izmainīt savu izskatu, tad pilnīgi iespējams, ka daži mīti par vampīriem, vilkačiem un tā tālāk īstenībā var būt par viņiem, tāpat kā viņi var būt seno civilizāciju mitoloģiju dievi, kā arī dažu senu "pagānisku" ticību pārstāvji šodien, kas pielūdz "Santa Muerte" vai nāves eņģeli Azraēlu, īstenībā, domājot, ka pielūdz eņģeļus, pielūdz ko citu. Nevajadzētu meklēt kontaktus ar šādiem radījumiem. Kaut arī filmās elfus rāda ļoti skaistus, cēlus un visādi pozitīvus, realitāte var būt pavisam cita.

No Belduque bloga.

http://belduque.blogspot.com/