Elēna Šreibere un viņas Vampīra skūpsts.

Elēna Šreibere (Ellen Schreiber) dzīvo Ņujorkā. Viņa ir bijusi aktrise un komiķe — studējusi Šekspīra teātri Londonas Karaliskajā Dramatiskās mākslas akadēmijā un teātrī "The Second City" Čikāgā, kur dzīvojusi piecus gadus. Kā rakstniece viņa ir sarakstījusi vairākas grāmatas, kas iespiestas gan Eiropā, gan Amerikā. Viņas brālis un iedvesmotājs rakstnieka karjerai Marks Šreibers arī ir rakstnieks.

 

 

Sērija «Vampīra skūpsts» bija viņai īsts izrāviens uz panākumiem, jo atnesa viņai vispasaules slavu un pasakainus honorārus...

"Blood Relatives" ir viņas jaunā sērija mangas stilā, kas sastāv no vairākām grāmatām par unikālu gotu meiteni, kura ļoti gribēja kļūt par vampīru.

Nesen Elēna ir paziņojusi, ka 2011. gadā iznāks jauna sērija ar nosaukumu "Once in a Full Moon" par "karstasinīgu un varonīgi romantisku vilkati"!

Saites:

http://lib.rus.ec/a/62701

http://www.ellenschreiber.com/

http://en.wikipedia.org/wiki/Ellen_Schreiber

Vispār jau skaidrs, kad cilvēce ir vīlusies zinātnē un tehnikā (viens no iemesliem arī tas, ka 19. gadsimta cilvēks no tehnikas un zinātnes spēja daudzmaz visu saprast, šodien vairums cilvēku tā ir pilnīgi tumša bilde), tad vampīri un vilkači atkal rullē. Labi, ka ne mūmijas!