Egao no Daika

Viena no anime studijām "Tatsunoko Production" svin savu 55 gadu jubileju ar jaunu anime. Režisors Tosimasa Sudzuki. Iznāks 2019. gadā. Liekas – janvārī

Uz planētas, kas atrodas tālu no Zemes, ir karaļvalsts, kas pilna ar smaidīgām sejām. Princesei Jūki ir 12 gadi un viņa nupat iesoļo personīgās dzīves jūtīgākajā periodā. Katru dienu viņa raud, smejas un dažreiz viņas sirds ietrīcas no uztraukuma. Viņa laimīgi dzīvo savā karaļa pilī.

Uzticīgie vasaļi piepilda viņas dzīvi ar jēgu un zināšanām, bet smaidošu seju apkārt ir daudz vairāk, kā bēdīgu: viņas pasniedzēja Reira, palīdze politikā Izana, bruņniecības līderis Harolds... un pēc tam viņas bērnības draugs un atbalstītājs Džošua.

Stellai ir 17 gadi, viņa spēcīga, rezerves kareive, tomēr arī viņa vienmēr smaida... jo smaids ir dzīves esence.

Tas ir stāsts par divām meitenēm, kuras ir dzimušas uz dažādām planētām.

https://www.animenewsnetwork.com/news/2018-10-17/tatsunoko-marks-55th-anniversary-with-egao-no-daika-tv-anime-in-january/.138270

Vēl par anime krieviski - tas pats. Kā nosaukumu tulkot? Neko neatradu vēl.

http://moetron.net/post/179140291490/a-new-original-tv-anime-titled-egao-no-daika

P.S. Japāņu režisors Jutaka Jamamoto izsakās skarbi par 2018. gada anime, ka esot milzums tukšu filmu, kas samazina varēšanu, vizuāli gan viss kārtībā, bet ar sižetiem ir problēmas. Visi anime esot tukši, bet - ar labu zīmējumu.

Tad jau redzēsim, ko nesīs jaunais gads. Var jau viņam arī nepiekrist.

https://vk.com/anireact