Ebija Longstafa. Slepenās bibliotēkas noslēpums

Abie Longstaff. The Trapdoor Mysteries. A Sticky Situation.

Senās muižas noslēpumi. Grāmatu sērija. Ilustrācijas James Brown, 2016

 

Slepenās bibliotēkas noslēpums.

10 gadu vecā Tallija ir kalpone skaistajā Molletas muižā. Viņa caurām dienām mazgā, pulē un tīra līdz spīdumam milzīgo māju, bet, kamēr neviens neredz, mācās lasīt. Tallijai ir uzticams draugs – vāvere vārdā Astīte. Kopā viņiem ir jautrāk, viņi atšķetina dīvainības, kas notiek muižā! Tallija un Astīte grib atrast Slepeno bibliotēku, kas ir apslēpta kaut kur muižas teritorijā. Viņi meklē savrupmājā ar pasakainiem tornīšiem, slepenām ejām un apslēptām durvīm... Bibliotēka glabā tūkstošiem brīnumu grāmatu noslēpumus. Kas zina, varbūt kādā no tām Tallija spēs atrast atbildes jautājumam par savu māti, kura ir noslēpumaini pazudusi pirms daudziem gadiem?

https://eksmo.ru/book/nepriyatnaya-istoriya-u-n--ITD950881/

Grāmata onlainā.

https://iknigi.net/avtor-ebi-longstaff/178945-sekret-taynoy-biblioteki-ebi-longstaff/read/page-1.html

Autores mājaslapa.

https://www.abielongstaff.com/

Es nāku no lielas un sevišķi ārprātīgas 6 bērnu ģimenes. Mēs vienmēr bijām draiskulīgi: atradām jaunus veidus, kā pārkārtot viesistabas mēbeles par cirka skatuvi, vai arī rīkojāmies dažādas sacensības, lēkājot no dīvāna uz dīvānu. Mums paveicās, ka mums bija ļoti saprotoši vecāki, milzīga apģērba tērpu kolekcija un brīnišķīgi saimnieces ratiņi, kurus sašūpojot, mēs visi varētu izvietoties un izmantot tos, lai savos piedzīvojumos varētu viesistabu pārvērst par visu ko.

Pirms ierašanās Anglijā es uzaugu Austrālijā, Honkongā un Francijā. Es studēju jurisprudenci universitātē un kļuvu par advokātu, un tagad nepilnu darba laiku strādāju policijas ideju laboratorijā (tas nozīmē kaut kur skatīties, ko policija dara.)

Es dzīvoju Hovē ar savu ģimeni. [Kļūdains, neapšaubāmi, tulkojums – t.p.]

No autores teiktā. https://www.abielongstaff.com/about/

Par 1. grāmatu angliski.

https://www.waterstones.com/book/the-trapdoor-mysteries-a-sticky-situation/abie-longstaff/james-brown/9781510201774

Ilustrators.

Džeimss ir ilustrators un dizainers, kas strādā komercijā un no Londonas studijas ražo ekrānu izdrukas un linokus.

Starp dažiem viņa klientiem ir Poetry Society, The Guardian, Bloomsbury un AMVBBDO. Džeimss ir arī izstrādājis un izgatavojis ekskluzīvas izdrukas Pasta muzejam, V&A Enterprises, Barbican un Karaliskajam operas namam.

Džeimsa visvairāk pārdotā grāmata “Informācijas pasaule”, kuru 2016. gadā izdeva Walker Studio, ir vizuāla visdažādākā, ko papildina slavenā autora Ričarda Plata saistoši faktu skaidrojumi.

2017. gadā tika publicēta “Pilsētu pasaule”, kam sekoja “Atklājumu pasaule” 2018. gadā un “Augu pasaule” 2019. gadā.

Džeimsu pārstāv aģentūra How Do You Do.

Džeimss ir uzņēmuma Pressed and Folded līdzdibinātājs.

https://www.jamesbrown.info/