Džulija S. Dao. Tūkstoš laternu mežs

Liktenis viņai paredzēja varenību. Varenības cena - kādu sagrautas dzīves un sasistas sirdis. Sifena ir jauna un brīnišķīga. Taču viņa ir tikai nabadzīga zemnieku meitene, taču var kļūt par pasaules valdnieci - ja izmantos tumšo maģiju un upurēs savu mīlestību. Taču, vai tronis ir tā vērts? "Neraudi, jo tavas asaras nav nekas vairāk, kā lietus pilieni uz tava ienaidnieka sejas".

https://www.livelib.ru/book/1002813187-les-tysyachi-fonarikov-dzhuli-si-dao

Austrumāzijas fantāzija, no jauna iztēlojoties leģendu par Sātanisko Karalieni, par vienas zemnieku meitenes meklējumiem kļūt par ķeizarieni - un tumsu, kas viņai jāoelaiž, lai sasniegtu savu likteni.

Astoņpadsmit gadus vecā Xifenga ir skaista. Zvaigznes saka, ka viņai ir paredzēta diženums, ka viņa ir paredzēta kļūt par Fenglu ķeizarieni. Bet tikai tad, ja viņa apskaus tumsu sevī. Uzaugot zemnieka statusā aizmirstā ciematā pasaules kartes malā, Xifenga ilgojas piepildīt likteni, kuru viņai solīja nežēlīgā tante - ragana Guma, kura ir lasījusi kartītes un redzējusi Xifengas majestātiskās nākotnes ieskatu. Bet vai troņa cena nav pārāk augsta?

Tā kā, lai sasniegtu diženumu, viņai ir jānoniecina jaunais vīrietis, kurš viņu mīl, un jāizmanto bezjūtīgā maģija, kas plūst caur viņas vēnām - burvība, ko veicina, ēdot nesen nogalināto sirdis. Dievs, kurš viņu ir sūtījis šajā ceļojumā, nebūs apmierināts, kamēr viņa spēks nebūs absolūts.

https://www.goodreads.com/book/show/33958230-forest-of-a-thousand-lanterns

Džūlija C. Dao ir slavenās "Imperatrises ausmas" diloģijas, tai skaitā  FOREST OF A THOUSAND LANTERNS un  KINGDOM OF THE BLAZING PHOENIX autore, kā arī turpinājuma romāna SONG OF THE CRIMSON FLOWER autore. Lepna vjetnamiešu izcelsmes amerikāniete, kas dzimusi Ņujorkas štatā, tagad dzīvo Jaunanglijā. Sekojiet viņai Twitter @jules_writes.

Džūliju pārstāv Tamāra Rydzinski no Context Literary Agency.

Nākamais: BROKEN WISH (2020. gada 6. oktobris, no Disney Hyperion).

https://www.goodreads.com/author/show/15215228.Julie_C_Dao

Autores mājaslapa.
www.juliedao.com/