Džonatans Meiberijs. Seriāls "Puvekļi un drupas"

Autora daiļrades apskats

1. Puvekļi un drupas. Rot & Ruin

Ielenktas pilsētas. Sabijušies cilvēki, kuri ir gatavi uz visu, lai izdzīvotu. Dzīvu miroņu bari, kas iznīcina visu savā ceļā. Valsti aprij zombiju apokalipse.

Benijam Imuram ir jāatrod savas dzīves jēga haosa un gruvešu vidū. Ideāls piemērs – viņa vecākais brālis Toms, labākais zombiju mednieks valstī. Taču Benijs zina, ka Toms ir īsts gļēvulis. Kad penijs bija pavisam maziņš, viņu tēvam iekoda zombijs un Toms aizbēga, pametot vecākus. Jauneklis joprojām vaino Tomu mātes nāvē.

Kad Benija draudzeni nolaupa vietējā banda, kas atdod cilvēkus zombijiem apēšanai izklaides pēc, puisis nolemj par katru cenu izglābt meiteni un sodīt noziedzniekus. Taču pasaulē, kur katrs solis var maksāt dzīvību, nevar izdzīvot viens. Un Toms dodas līdzi Benijam, lai glābtu meiteni. Vai brāļi spēs iziet cauri ellei uz Zemes? Dažreiz pat zombiji ir cilvēciskāki par ļaudīm, kuri ir gatavi saraut tevi gabalos peļņas dēļ.

https://www.labirint.ru/books/698534/

2. Pīšļi un sabrukums. Dust & Decay

Treniņu mēneši nav pagājuši veltīgi. Bennijs un Toms Imura ir gatavi uz visiem laikiem pamest dzimto pilsētu un doties mežonīgajās zemēs.

Tikko spēruši kāju bīstamajā teritorijā, Benijs ar draugiem sastop zombijus tur, kur viņiem nevajadzētu būt. Bet bijušajās drošības saliņās viņi atrod tikai saplosītus līķus. Drīz brāļi saprot, ka zombijiem tas nemaz nebūtu pa spēkam. Taču, kas stāv aiz visa tā? Jauns slepkava, kas nolēmis pakļaut sev tukšaines? Vai arī tā ir Geimlenda banda, kas atsākusi nāvīgo spēli? Lai uzzinātu patiesību, katram nāksies pieveikt ceļu, kas var maksāt viņiem dzīvību. Un to nāksies izdarīt pa vienam.

Džonatans Meiberijs ir New York Times bestselleru autors. Viņš ir arī zombiju tēmas eksperts kanālā History Channel, bet daudzi viņa romāni ir kļuvuši par pamatu filmu un seriālu ekranizācijām.

https://www.labirint.ru/books/702988/

3. Miesa un kauli. Flesh & Bone

Tikai mirušo zemē var atrast dzīves atslēgu...

Asiņainā cīņa ar zombijiem turpinās. Uz visiem laikiem ir iznīcināts Geimlends, Benijs un viņa draugi dodas meklēt vietu, kur zinātnieki cenšas no jauna radīt zaudēto civilizāciju.

Taču apkārtējā pasaule ir daudz bīstamāka, kā var likties sākumā. Cilvēki, kuri sevi sauc par "pļāvējiem", ir nolēmuši iznīcināt visu dzīvo uz Zemes, atdodot cilvēku pasauli zombiju varā. Tikai īstiem karotājiem ir pa spēkam apturēt neprātu. taču, glābjot tuvākos, ir ļoti viegli pazaudēt savu dzīvi.

 https://www.labirint.ru/books/709260/

4. Uguns un pelni. Fire & Ash

Ilgais ceļš ir galā. Benijs Imura ir pārliecināts, ka viņa draugu dzīve beidzot ir drošībā. Taču Glābšanās sala, Patvērums izrādās tikai pamesta kara bāze: tūkstošiem mirstošu cilvēku un zombiju pūļi, ko atdala tikai tērauda tilts. Un starp šo haosu Benija labākais draugs Čongs ir iestrēdzis starp dzīvi un nāvi.

Atmetis visas bailes un šaubas, Benijs viens pats dodas meklēt zinātnieku, kurš var radīt vakcīnu pret nāvējošo vīrusu un izglābt viņa draugu. Taču, kā atrast dzīvu cilvēku starp miroņu jūru, ja pašam ir tikai papīra gabals ar koordinātēm? Benijam būs jāizdara neiespējamais.

https://www.labirint.ru/books/716587/

5. Bits & Pieces

Benny Imura’s journey through the Rot & Ruin is well known, but who were the others navigating the ravaged, zombie-ridden landscape? Jonathan Maberry returns to fill the gaps in what we know about First Night, surviving the plague, and the land of Rot & Ruin.

Comprising brand-new short stories from Nix’s journal as well as previously published short stories, this collection shows a side of the Rot & Ruin series readers have never seen before. And as a bonus, the script of the first issue of the Rot & Ruin comic is included in the back.

https://www.goodreads.com/book/show/24885532-bits-pieces

JONATHAN MABERRY is a New York Times best-selling and five-time Bram Stoker Award-winning author, anthology editor, comic book writer, magazine feature writer, playwright, content creator and writing teacher/lecturer. He was named one of the Today’s Top Ten Horror Writers. His books have been sold to more than two-dozen countries.

He writes in several genres. His young adult fiction includes ROT & RUIN (2011; was named in Booklist’s Ten Best Horror Novels for Young Adults, an American Library Association Top Pick, a Bram Stoker and Pennsylvania Keystone to Reading winner; winner of several state Teen Book Awards including the Cricket, Nutmeg and MASL; winner of the Cybils Award, the Eva Perry Mock Printz medal, Dead Letter Best Novel Award, and four Melinda Awards); DUST & DECAY (winner of the 2011 Bram Stoker Award; FLESH & BONE (winner of the Bram Stoker Award; 2012; and FIRE & ASH (August 2013). BROKEN LANDS, the first of a new spin-off series, debuts in 2018.

Jonathan is the creator, editor and co-author of V-WARS, a shared-world vampire anthology from IDW, and its sequels, V-WARS: BLOOD AND FIRE, V-WARS: NIGHT TERRORS, and V-WARS. And he writes a best-selling monthly V-WARS comic. A board game version of V-Wars was released in 2017; and the series is in development for TV by IDW Media.

Jonathan was an expert on the History Channel documentary series, ZOMBIES: A Living History and TRUE MONSTERS. And he was participated in the commentary tracks for NIGHT OF THE LIVING DEAD: REANIMATED.

His many nonfiction works include VAMPIRE UNIVERSE (Citadel Press, 2006); THE CRYPTOPEDIA (Citadel, 2007 –winner of the Bram Stoker Award for Outstanding Achievement in Nonfiction; co-authored by David F. Kramer); ZOMBIE CSU: The Forensics of the Living Dead (Winner of the Hinzman and Black Quill Awards and finalist.

https://www.goodreads.com/author/show/72451.Jonathan_Maberry

Mājaslapa.

http://www.jonathanmaberry.com/