Džilliana. Mīlestība + fantāzija

Krievu fantāzijas autore, kas slēpjas zem pseidonīma. Tā kā romānu ir daudz, varbūt arī autores ir vairākas? Uļjana Karševa - īstais vārds.

Te būs divu anotācijas.

 

"Bērnu dārzs".

Šajā pasaulē magi-eksperimentatori ir aizgājuši par tālu, ar maģiju atdzīvinātās mašīnas ir nogalinājušas savus radītājus, tagad pašas vairojoties, tās dodas uz visām pusēm, lai iznīcinātu visu dzīvo. Taču šajā pasaulē slēpjas puisēns, no kura baidās pat pilsētas valdnieki.

Mūsu laikabiedri iesviež aplenktās pilsētas nomalē un kādu laiku vēro viņu. Taču, tā vietā, lai meklētu bīstamo puisēnu, viņa sāk vākt priekšpilsētas bāreņus. Drīz izveidojas maģiski no mašīnām-slepkavām aizsargāts neliels, bet ļoti dīvains bērnu dārzs.

https://www.litres.ru/dzhillian/detskiy-sad/

"Konnora brālība".

Pasakas beidzas, kad tu izaudz un pārstāj ticēt brīnumiem. Tikai ne Selēna! Ar svešu gribu izrauta no parastām Zemes raizēm, viņa nokļūst visai drīnā pasakā. Viņas jaunajiem draugiem ir neticamas spējas. Viņi ir spēcīgāki par mašīnu dēmoniem, taču viņi ir - pūķi, vilkači un magi - kam vajadzīga palīdzība. Pagaidām viņi visi ir bērni, kuri nesaprot savas iespējas. Viņi nekad nav pazinuši rūpes un mīlestībi, tāpēc nevienam netic. Viņu galvenais uzdevums - izdzīvot cīņā ar tiem, kas viņus ķer un iznīcina. Pieradusi sevi uzskatīt par pelēko peli, Selēna izrādās spējīga uz visneparastākām lietām, ieskaitot napalma vadīšanu. Taču no viņas vajadzēs vēl kaut ko. Jaunais nekromants Konnors, vēloties uzzināt patiesību par sevi un saviem vecākiem, nokļūst nelaimē. Selēna viņu glābj, taču nespēj pat iedomāties, ar ko viņai ir darīšana...

https://www.litres.ru/dzhillian/bratstvo-konnora/

Sižets līdzīgs, tāpēc, ka 2. daļa.

Lasīšanai, kā e-grāmatas.

https://www.e-reading.club/bookbyauthor.php?author=1008095

Bibliogrāfija.

http://flibusta.site/a/159142