Dženifera Donelli. Jennifer Donnelly

Rakstniece ir dzimusi 1963. gada 16. augustā Portčesterā, Ņujorkas pavalstī, ASV (Port Chester, New York, U.S.). Daudzu literāru prēmiju laureāte. Viņas vecmāmiņa un vectētiņš emigrēja no Dublinas Īrijā uz Ņujorku un apmetās Adirondakas rajonā, kur vecmāmiņa strādā viesnīcā pie Lielā Alņa ezera.

Katrs autores romāns ir notikums mīlestības romānu pasaulē. Viņas darbus atšķir romantisms, intriģējošs sižets un izsmalcināti tēlains sižets.

Donelli mācījās Ročesteras universitātē "Angļu literatūras un Eiropas vēstures" specialitātē. Vēlāk viņa apmeklēja Bērkbekas koledžu Londonas Universitātē, Anglijā.

25 gadu vecumā viņa atgriezās Ņujorkā. Pēc 10 darba gadiem viņa publicēja savu pirmo romānu "Tējas roze".

Tagad Dženifera dzīvo Tivoli, Ņujorkā, kopā ar vīru un meitu.

https://www.livelib.ru/author/220620-dzhennifer-donnelli

"Viļņu pavēlniece". ...un sāgas turpinājumi: "Jūras talismans", "Tumšais paisums", "Pēdējie buramvārdi".

Episka sāga par aizliegtu mīlu, draudzību, nodevību un senu pareģojumu zemūdens pasaulē.

Pazīstamā amerikāņu rakstniece Dženifera Donelli ir radījusi grandiozu jūras un upju karalistu pasauli, ko apdzīvo nāras un citi zemūdens radījumi. Stāstījuma centrā ir sešu nāru liktenis, kuras saskaņā ar senu pareģojumu meklē amuletus, lai apturētu visas zemūdens pasaules bojāeju.

Dziļi zem ūdens eksistē vesela pasaule, ļōti līdzīga mūsējai, kur jūras un upes ir karaliste, bet ti iedzīvotāji - nāras. Jaunā Serafina - ir Miromaras troņmantiniece, tā ir impērija, kas aptver vairākas jūras. viņai būs jāpiedalās svarīgā ceremonijā, kur viņa dziedās īpašus buramvārdus un pierādīs, ka ir cienīga savai godpilnajai misijai. Taču jaunās nāras liktenis izmainās tajā mirklī, kad pilij uzbrūk nezināmie, smagi ievainojot karalieni, Serafinas māti, nogalinot tēvu, bet viņu pašu pārvēršot par klaidoni. Tagad princesei, slēpjoties no algotņiem jādodas bīstamā ceļā, lai ne tikai uzzinātu, kas slēpjas aiz traģēdijas, kas risinās Miromarā, bet arī jāatklāj senā pareģojuma noslēpums, kas viņai rādījies sapņos. Jo saskaņā ar pareģojumu Serafinai ir jāatrod piecas nāras, kuras apveltītas ar īpašiem spēkiem un ar viņu palīdzību ir jāaptur visas zemūdens pasaules iznīcināšana...

Skaistule un Briesmonis. Apburtā grāmata.

Labā, maigā bella dzīvo savu fantāziju pasaulē. Vēl viņa ir ļoti vientuļa, jo meitene - ir gūstekne šausmīga Briesmoņa apburtajā pilī. Bella sapņo kādreiz tikt brīvībā, bet pagaidām cenšas iedraudzēties ar savu jauno māju neparastajiem iemītniekiem. Viņa pavada stundas milzīgā bibliotēkā, aizrautīgi lasot arvien jaunas un jaunas grāmatas. Reiz tūkstošiem sējumu vidū Bella atrod grāmatu, kas atšķiras no visām, ko viņa ir redzējusi iepriekš. Neparastā grāmata atver meitenei durvis uz brīnumpasauli, par kuru viņa ir vienmēr sapņojusi, taču no kuras bijusi spiesta atteikties, kļūstot par apburtās pils gūstekni. Taču, lai iegūtu vēlamo, Bellai būs jāatsakās no visa, kas viņai līdz šim ir bijis dārgs. Ko gan izvēlēsies meitene? Sapni vai realitāti? Jaunus paziņas vai vecus draugus? Būt žilbinošai augstākajā sabiedrībā vai pavadīt visu savu dzīvi kopā ar mīļajiem draugiem?

https://www.livelib.ru/author/220620/top-dzhennifer-donnelli

Oficiālā mājaslapa.

https://www.jenniferdonnelly.com/

Par Donelli.

https://www.fantasticfiction.com/d/jennifer-donnelly/