Džejs Kristofs. Lifel1k3

Oriģinālā rakstnieks Jay Kristoff – ir dzimis Pertā, Austrālijā, 1973. gadā, kā bērns daudz lasīja un spēlēja spēles, ieskaitot arī Dungeons and Dragons. Viņš beidza koledžu ar mākslas novirzienu. 11 gadus strādāja televīzijā, pirms saka savu literāta karjeru. Viņš dzīvo Melburnā, Austrālijā, kopā ar sievu un Džeka Rasela terjeru, vārdā Samwise.

Darbi.

Kristofs ir japāņu stīmpanka sērijas „The Lotus War” autors. Viņa pirmais romans “Stormdancer” bija finalists balvai 2012 Aurealis Award, bija īsajā sarakstā divām 2013 David Gemmell Awards (par labāko romānu un par labāko debijas romānu), bija finalists 2013 Compton Crook Award. Prikvela romans “The Last Stormdancer” ieguva 2013 Aurealis Award kā Best Fantasy Short Fiction. “Stormdancer” inspirēja sapnis. Kristofs ir sarakstījis arī krosoveru sērijas vecākajiem jaunajiem un vecākai auditorijai.

Kristofa otrā sērija “The Illuminae Files”, tika pieteikta Random House 2013. Sērijas pirmā grāmata, ko sauca “Illuminae”, tika publicēta 2015. gada beigās, tā debitēja kā #5 the New York Times Best Seller List Young Adult Hardcover sarakstā un vēlāk sasniedza pat #2. 2015. gada novembrī tika paziņots, ka Breds Pits un viņa producentu kompānija “Plan B Entertainment” ir nopirkusi filmēšanas tiesības uz  “Illuminae”. “Illuminae”bija nominēta 2016 Prime Minister's Literary Award, ieguva 2015 Aurealis Award, kā labākais zinātniskās fantastikas romans, 2016 Gold Inky Award par labāko pusaudžiem domāto fantastiku un 2016 Australian Book Industry Award, kā gada grāmatu vecākiem bērniem. “Illuminae” turpimājums, “Gemina”, debitēja kā #3 the New York Times bestselleru sarakstā un ieguva 2016 Aurealis Award par labāko zinātniskās fantastikas romānu. Kristofs ir sarakstījis sērijas ar savu draudzeni, Melnburnas autori Emiju Kaufmani (Amie Kaufman).

Kristofa otrā solo sērija ir pieaugušo episkā fantāzija, ko sauca “The Nevernight Chronicle”, pirmā publikācija iznāca 2016. gada augustā ar nosaukumu : Nevernight”. Tā Kristofam atnesa otro David Gemmell Awards nomināciju un ieguva 2016 Aurealis Award kā labākais fantāzijas romans.

2016. gada martā Kristofs pieteica citu jaunajiem pieaugušajiem domātu sēriju”Lifel1k3”, ko Random House sāka publicēt 2018.

Kristofs un viņa “Iluminātu” līdzautore Emija Kaufmane ir pieteikuši jaunu sēriju, ko pagaidām sauc “Aurora rising”, Random House 2018.

https://en.wikipedia.org/wiki/Jay_Kristoff

Replikants-13. No Lifel1k3

Postapokalipses pasaule, milzīgā tuksnesī zem radioaktīvām debesīm, turpinās dzīve – kaut kur tur, izgāztuvē, paslēpti nāvīgi noslēpumi. Taču Ivai nerūp sveši noslēpumi – viņai ir savas raizes. Robots-gkadiators, pie kā viņa ir strādājusi pusgadu, nejauši tiek iznīcināts; pēdējie ietaupījumi pazuduši, turklāt Iva uzzina, ka viņai ir ienaidnieki, kuri jau pasūtījuši viņas izmēra zārku...

Sliktāka diena meitenes mūžā, iespējams, nav bijusi. Taču, negaidot viņa iegūst draugu, kurš izmaina visu viņas dzīvi: robota, kiborgsunīša un labākās draudzenes kompānijā viņi kopā šķērso tuksnesi, medījot noslēpumus, ko jāatklāj, lai izdzīvotu.

https://www.livelib.ru/book/1003003802-replikant13-dzhej-kristoff

Līdzautores mājaslapa.

http://amiekaufman.com/

Biogrāfija.

http://amiekaufman.com/bio/