Džeimss Kemirons Geitsberijs. Nika Hārtera slepenā dzīve

Джеймс Кэмирон Гейтсбери. Pašizdevums, neko neatradu arī fantlab.ru portālā. Visdrīzāk krievu autora pseidonīms, jo nekur neatradu autora vārdu angļu valodā, tāpēc arī Internetā par šo autoru nekas nav atrodams

Nika Hārtera slepenā dzīve

Vientuļa muiža, kas pēc neprātīga atgadījuma ir slēpusi neparastu noslēpumu, neatstāj mierā cilvēkus un dod viņiem dažādus pieņēmumus un minējumus. Iemesls tam ir saimnieks - Niks, cilvēks, kurš tiek salīdzināts ar pašu sātanu vai velnu. Tas, ko viņš izdarīja, šokēja visus. Šis stāsts izplatījās visā apvidū un nākotnē tas šokēs pasauli ...

https://www.litres.ru/dzheyms-kemiron-geytsberi/taynaya-zhizn-nika-hartera/

Uz neprāta robežas

Pēc tēva nāves mēs nonācām tantes Ernas mājā. Mamma strādāja par skolotāju, viņas alga bija tik tikko pietiekama, lai savilktu galus. Tāpēc mēs nevarējām atrast sev citu mājokli. Tantes Ernas māja man kļuva par īstu elli.

Nežēlīgā, valdonīgā sieviete mani sodīja par jebkādu papildu troksni. Viņa draudēja mūs izsviest ārā, ja es sūdzēšos savai mātei. Tikmēr tantes dēls sāka apmeklēt mūsu istabu. Viņš manai mātei teica, ka agrāk vai vēlāk viņš dabūs savu. Reiz viņš mēģināja savus draudus izpildīt. Mamma un es sevi aizstāvējām, cik vien labi spējām. Pēc tam tante mūs izraidīja, jo mēs ievainojām viņas dēlu.

Drīz es pazaudēju māti. Mana dzīve būtu pilnīgi drūma, ja ne mana krustmāte un tā sauktais brālis. Bet arī viņi nespēja mani pasargāt no visām dzīves grūtībām. Tā es nonācu šī dīvainā vīra mājā. Viņa spējas mani biedē, tās ir ārpus manas izpratnes. Ārpus saprāta robežām.

https://www.litres.ru/dzheyms-kemiron-geytsberi/na-grani-bezumiya/

Toties atradu īsta rakstnieka vārdu tāda paša nosaukuma stāstu krājumam. Visas grāmatas - te: https://www.goodreads.com/author/list/1860162.George_Wilhite

George Wilhite. On the Verge of Madness

Po un Lavkrafta tradīcijās šie astoņi šausmu un tumšās fantāzijas stāsti pēta nosaukumā minēto  tēmu, katrs atrodot galveno varoni uz neprāta robežas. Garstāsts “Viktors Kaldejs un portāls” (Victor Chaldean and the Portal”) un tam sekojošais stāsts “Murmurers” ir pirmie stāstu sērijā, kuros iesaistīti vieni un tie paši varoņi. Šie darbi iepazīstina lasītāju arī ar “The Tales of the Fractured Realms”, kas ir tumša fantāzijas kosmoloģija, no kuras Vilheits nākotnē plāno piedāvāt mums daudzus stāstus, garstāstus un romānus. Podcast epizodē www.welltoldtales.com nesen tika izvēlēta vēl viena izlase - “The Gangster’s New Clothes”.

Es lielāko daļu savas dzīves esmu bijis šausmu žanra entuziasts. Valdzinājums sākās bērnībā, paliekot vēlu vakarā, kopā ar tēvu vērojot “Creature Features”. Es uzaugu vienā no šausmu filmu zelta laikmetiem - Hammer Horror bija pilnā sparā, un, tā kā es kļuvu vecāks, uz skatuves parādījās žanra ikonas - Karpenters, Kreivens un Ardžento. Nedēļas nogales iebraukšanas vietās (bieži vienīgās vietās, kur rādīja viņu darbus) bija mana agrīnā pieaugušo cilvēka dzīves pamatā.

Tikmēr es nepārtraukti lasīju (kā es joprojām to daru) visus šausmu meistarus, vairākas reizes izejot pa visu Po un Lavkrafta kanonu. Harlans Elisons un EC Comics, vēlāk Stīvens Kings bija arī mana literārā uztura galvenā sastāvdaļa. Mani iepazīstināja arī ar Tolkinu un Stīvenu R. Donaldsonu jau agrā bērnībā, kā arī izbaudu Episko fantāziju.

Man joprojām ir pienākums uzturēt pilnu darba laiku, tāpēc es pavadu lielāko daļu sava brīvā laika, rakstot īsus stāstus, romānus un scenārijus. Papildus savai pirmajai kolekcijai “Uz neprāta robežas” mani stāsti ir parādījušies daudzās drukātajās antoloģijās un tiešsaistes žurnālos. .

https://www.goodreads.com/author/show/1860162.George_Wilhite

Arī ir šī autora foto.