Dragonāru akadēmija. Seikoku no Dragonar

Kārtējais anime par vidusskolniekiem, šoreiz fantāzijas anturāžā, laikam krosovers ar zinātnisko fantastiku. Kā pēdiejo gadu modes kliedziens. 2014. gads, režisors Sjunsuke Tada. Žanra paveids - etti - tas ir, erotika, taču rotaļīgā līmenī. Alternatīvs nosaukums "Pūķu akadēmija".

Stāsts sākas Lotremonas hercogistē (vai karalistē - atkarībā no tulkojuma), kas ir slavena ar savu pūķu jātnieku akadēmiju Ansarivanu. Mācības nepadodas viegli. no pašas dzimšanas ir jārūpējas par savu pūķi, jāaudzē un jāaidzina tas. Pūķis kļūst par studenta familiāru. Ar šo laiku jātnieks un tā audzēknis kopā aug un trenējas.

Ja students labi saprotas ar pūķi, tad no viņa var iegūt maģiskus artefaktus. Viens jātnieks pēc apmācībām ir līdzvērtīgs veselai armijai. Daudzi valdnieki sapņo iegūt tādus prasmīgus jātniekus savās armijās, īpaši - Ziemeļu un Dienvidu karalistes, kas jau ir karojušas, un atkal vēlas karot.

Tāpēc daudz vēstnieku ierodas Lotremonā, lai vāktu informāciju par pūķiem un viņu jātniekiem. Taču Lotremona neatklāj savus noslēpumus. Tad viena no kareivīgajām valstīm Zefarosa nolemj iegūt šos noslēpumus ar varu.

Seriāla galvenais varonis ir Ašs Bleks. Viņš ir jātnieks, kuram vēl nav savs pūķis. Tomēr viņam ir spējas vadīt arī citu jātnieku pūķus. Citi, īpaši augsprātīgāki audzēkņi ar nicinājumu izturas pret viņu, tā kā sava pūķa viņam nav. Izceļas arī viena no mācībās izcilākajām audzēknēm - princese Silvija. Kaut arī puisis vispār ir kauslīgs, tomēr arī draugi viņam ir.

Tad notiek sengaidītais, puisis satiek savu jaundzimušo pūķi, ko vēlāk nosauc par Eko. Tikai pūķis ir skaistas meitenes izskatā. Turklāt visai spītīgs, jo uzskata, ka nevis Ašs ir viņa saimnieks, bet tieši otrādi - kalps. dabiski, ka tāds neparasts pūķis izraisa vietējās, slavenās pūķu zinātnieces uzmanību. Kā saka, lai nepatikšanu nepietiek. Taču puisis ar savu pūķi kļūst par pāri, kas gatavi jebkuriem varoņdarbiem. Ja kas, palīgā nāk arī akadēmijas studentu padomes vadītāja - izcilā Rebeka.

Rezultātā mēs iegūstam izklaidējošu anime, kur var pamanīt tādas klasikas kā "Pernas jātnieki" atsauces, un arī dažu pavedienu no anime "Nemākulīgās Luīzes izpalīgs".

Seriāls krieviski.

http://seasonvar.ru/serial-10094-Akademiya_Dragonarov.html

Seriāla Viki lapa.

http://seikokunodragnar.wikia.com/wiki/Seikoku_no_Dragonar_Wiki

Anime enciklopēdijas lapa.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=15707

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/21033/Seikoku_no_Dragonar