Doniela Kleitone. Brīnišķās

Dhonielle Clayton. The Belles

Orleānā visi cilvēki piedzimst Pelēki: viņu ķermeņi nav ideāli, sejas vaibsti – neizteiksmīgi. Taču Brīnišķās ir meitenes, kuru asinīs tek maģija, var pārveidot jebkuru.

Kamēlija ir Brīnišķā. Visvairāk pasaulē viņa sapņo kļūt par Viņas Augstības favorīti, taču kādā brīdī uzzina, ka karaļa pils sienas glabā tumšus noslēpumus, ka viņas maģija cilvēkus var padarīt ne tikai skaistus, bet arī... nogalināt.

Kamēlijai ir jāizdara smaga izvēle: vai glābt sevi no cietsirdīgās princeses, kuras mērķis ir izmantot Brīnišķo asinis ļaunumam, vai arī riskēt ar pašas dzīvību, lai uz mūžu mainītu Orleānas pasauli...

https://oz.by/books/more10754273.html

2018 g. —saita Goodreads izvēle (Labākā jauniešu fantāzija un zinātniskā fantastika „Brīnišķās”)

https://www.livelib.ru/author/1165963-doniel-klejton

Mājas lapa.

https://www.dhonielleclayton.com/

Dhonielle Clayton ir Tiny Pretty Things sērijas līdzautore. Viņa uzauga Vašingtonas DC priekšpilsētas Maryland pusē un lielāko daļu sava laika pavadīja pie viņas vecmāmiņas galda ar grāmatu kaudzi. Bijušā skolotāja un vidusskolas bibliotekāre, Dhonielle, ir CAKE Literary līdzdibinātāja – tas ir radošs attīstības uzņēmums, kas bagāts ar daudzveidīgām grāmatām plašam lasītāju lokam, tāpat - bezpeļņas organizācija COO. Viņa ir nopietna ceļotāja un mīl pavadīt laiku ārpus ASV, bet viņas mājvieta ir Ņujorkā, kur, visticamāk, var samedīt labākās picas šķēles.

https://www.goodreads.com/author/show/7359319.Dhonielle_Clayto