Dīvainības mīlai nav šķērslis! Chuunibyou Demo Koi ga Shitai!

2012. gada japāņu anime ar daudzām fantastisku cīņu ainām, taču - nav fantāzijas anime, jo visas cīņas notiek varoņu iztēlē. Režisors Tacuja Isihara.

Pusaudžu gadu sapņi par brīnumainiem spēkiem, vēloties, lai tādi tev būtu, ne vienmēr paiet ar laiku. Dažreiz notiek tā, ka ticība tam, ka tu ar domu spēku spēj paveikt brīnumus nepaiet pat tad, kad bērna vecums sen jau garām. Tā tas notiek ar puisi Jutu, kurš pieaudzis, bet bērna aizraušanās joprojām neliek mieru. Viņš joprojām tic brīnumiem un tam, ka tie iespējami.

Galvenajam varonim piemīt tas, ko sauc par "astotklasnieka sindromu". Turklāt īpaši ielaistā formā - viņš sevi sauc par "melnās maģijas pavēlnieku", valkā savādu apģērbu un izturas visai neadekvāti. Taču viņš pieaug, sāk mācīties vidusskolā un vēlas kļūt "normāls", vairs neņemties ar "tumsas spēkiem". Viņš savāc savus "burvja atribūtus", lai vēlāk tos izmestu.

Viss būtu normāli, taču virs viņa dzīvokļa dzīvo meitene, kura arī ir aizrāvusies ar "tumsas spēkiem" un visādi cenšas iepazīties ar "ticības brāli". Viņa valkā ap labo aci pārseju, jo acī ir ielikusi dzeltenu lēcu, sakot, ka šī acs darbojas kā lāzers, kad jācīnās ar pretiniekiem. Tāpēc "ļauno aci" viņai jāslēpj. Meitene Rikka, kura izrādās viņa klases biedrene, cenšas pārliecināt puisi, ka visiem "tumšajiem spēkiem" ir jāturas kopā. Juta ir nesaprašanā: no vienas puses - viņam simpatizē, ka skaista meitene izrāda viņam uzmanību, no otras puses - klasē ir daudz citu, skaistu meiteņu, ar kurām varētu veidoties normālas attiecības, bez jebkādas maģijas.

Ir jau patīkami, ka tev ir skaista meitene blakus, bet - ko darīt, ja viņa domā tikai par maģiju un arvien vairāk ienāk tavā personiskajā dzīvē. Tomēr klases biedrenes pierāda, ka meitenes nemīl parastus puišus, viņām patīk pievilcīgi un jautri.

Tā skolā pamazām veidojas pulciņš, kur sapulcējas skolēni, kam citas nodarbes liekas garlaicīgākas par maģiskām lietām. Vai nav jautri, ja vari uzsaukt: "Dedziet elles ugunīs!" Kaut kas puisī aizķeras attiecībās ar Rikku. Aizkaitinājums pārbēršas draudzībā un vēlmē rūpēties par savādo un bieži bezpalīdzīgo meiteni. Pamazām viens otram atklājas arī personīgie noslēpumi, attiecības lēnām veidojas. Par spīti dažādiem traucējošiem faktoriem. Pat par spīti bērnības draudzenei, kura pēkšņi uzrodas otrajā sezonā.

Seriāls krieviski.

http://seasonvar.ru/serial-5345-CHudachestvo_lyubvi_ne_pomeha.html

 

Galvenie varoņi:

Rikka Takanashi (meitene, kas var kļūt par Jutas mīlestību) , Shinka Nibutani (skolas 1. skaistule, pievienojas klubiņam ilgi slēptu iemeslu dēļ), Kumin Tsuyuri (meitene, kas ļoti mīl gulēt, taču gulētāju klubā neviens nepiesakās) Sanae Dekomori (jaunākas klases skolniece, kas uzskata sevi par burves Rikkas uzticamo kalponi), Makoto Isshiki (Jutas draugs, kuram nekādi neveicas ar meitenēm), Sichimia Satone (Jutas bijušā klases biedrene) un pats Yuuta Togashi (galvenais varonis).

 

https://myanimelist.net/anime/14741/Chuunibyou_demo_Koi_ga_Shitai