Derwin Mak sveiciena vārdi

Liels paldies Lucas K. Law par antoloģijas "Kur zvaigznes lec" publicēšanu un rediģēšanu kopā ar mani. Es esmu saviļņots, cik tālu šī antoloģija ir gājusi. Es nekad neiedomājos, ka mūsu grāmata saņems Albertas grāmatu izdevēju balva (Alberta Book Publishers Award). Lucas, strādāt ar jums, man bija liels prieks.

Antholoģijas spēks ir tā stāstos, tāpēc es pateicos autoriem, kuri tam devuši ieguldījumu: Elsie Chapman, Tony Pi, Jeremy Szal, Amanda Sun, Angela Yuriko Smith, S.B. Divya, Miki Dare, Ruhan Zhao, Gabriela Lee, Diana Xin, Calvin Jim, Regina Kanyu Wang un Shaoyan Hu, Karina Lowachee, Pamela Q. Fernandes, Minsoo Kang, Deepak Bharathan, Melissa Yuan-Innes, Priya Sridhar, EK Myers, Joyce Chng, Annie Carly Abad, Rati Mehrotra, Fonda Lee un Naru Dames Sundar.

Paldies, ka uzrakstījāt šos stāstus, kas parāda lielu diapazonu Āzijas kultūrās un tēmās, stāstus, kas aziātus parāda kā reālus cilvēkus, nevis kā tropus un klišejas, kā arī stāstus, kas balstās gan uz senajām leģendām, gan uz desmitiem sabiedrību un kultūru zinātnisko izdomu par nākotni.

Teksts no Facebook.