Debesu viesnīcas pavāre. Kakuriyo no Yadomeshi

Spocīgs anime, kur izmantota japāņu mitoloģija. Un aizrautība ar pavārmākslu, ne viens vien ir tāds anime! Pēdējās sērijas vēl tikai būs. 2018. gads. Režisors Okuda Josiko. Nosaukums arī - "Gulta un brokastis gariem". Bed & Breakfast for Spirits.

No pirmā skata Aoja Cubaki ir pati parastākā studente. Taču viņai ir noslēpums: Aoja redz spokus1 Meitene savu neparasto spēju ir mantojusi no vectēva. Liekas, ka viņu par to nevar apskaust, taču Aoja nemaz nebaidās, tieši otrādi. Kad viņa bija maza, tad viņu pameta māte, kad viņa jau mira badā, viens no spokiem viņu izglāba un tagad viņa tiem ir ļoti pateicīga. Aoja savu pateicību izsaka ar garšīgiem ēdieniem, ar ko viņa piebaro spokus.

 Vienā reizē, kad viņa kārtējo reizi pabaro spokus, viņas priekšā parādās dievs Odana un pastāsta viņai par to, ka Aojas vectēvs ir parādā viņam krietnu summu (100 000 jēnas). Tā ka'vectēvs ir miris, parāds pāriet uz meiteni un viņai ir pienākums apprecēt Odanu. Meitene izdomā, ka labāk atstrādās parādu, nekā apprecēsies ar dēmonu. Vēl cilvēkēdāju. Nonākusi citpasaulē pie gariem, viņa sāk strādāt pa pavāri, viņai palīdz citas dievības. Odans, protams, nav priecīgs, taču tā kā cilvēkus neieredz, viņam to meiteni sevišķi nevajag.

http://animevost.org/tip/tv/2063-kakuriyo-no-yadomeshi.html

Kā parasti, sākumā tā ir vieglo romānu sērija, 2016. gads. Autors Midori Jūma, mākslinieks Laruha. Pēc tam seko mangu sērija (2017) - mākslinieks Vako Ioka. 26 sēriju anime sāk rādīt 2018. gada aprīlī.

https://en.wikipedia.org/wiki/Kakuriyo_no_Yadomeshi

Fanu lapa. https://myanimelist.net/anime/36754/Kakuriyo_no_Yadomeshi

Viki lapa. http://kakuriyo.wikia.com/wiki/Kakuriyo_no_Yadomeshi_Wiki

Epizodes. https://www.imdb.com/title/tt8228732/episodes

Anime enciklopēdija. https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=20241

Facebook lapa. https://www.facebook.com/KakuriyonoYadomeshii/

Papildinājums par anime "Debesu viesnīcas pavāre"

,http://seasonvar.ru/serial-18611-CHem_kormyat_v_inom_mire-0-season.html

Ir arī cits krievu tulkojums: "Ar ko baro citā pasaulē". Šis portāls labāk strādā. Vismaz, kad ir aizture iepriekšējā. Ir arī nosaukti dēmoni - ajakaši, kuri dzīvo viņpasaulē