Debesīs savienotie. Yosuga no sora

Režisora Takeo Takahasi anime, 2010. gads. Melodrāma, ir stipras erotikas moments. Krievu tulkojumā arī "Vientulība diviem". Citos: "Sky of Connection", "In solitude, where we are least alone".

Autokatastrofā Kasugano dvīņi zaudē savus vecākus. Nekādu citu tuvu radu tuvumā nav, tāpēc sešpasmit gadu vecais Haruka uzņemas pilnīgu atbildību par savu ģimeni - par sevi un māsiņu Soru. Smagajās, bet neizbēgamajās rūpēs puisis pārvēršas par vīrieti, kļūst spēcīgāks un tiek galā arproblēmām. Tagad viņa rūpes saistās ar māsu, kura jau no dzimšanas ir slimīga un vāja, tāpēc arī nealkst pēc cilvēkiem, ir noslēgta.

Pilsētas dzīvei nauda nepietiek un Haruka nolemj, kamēr noris jautājumi par aizbildniecību un mantojumu, apmesties kalnu ciematiņā Okukosome-tjo, kur iekārtojas tagad mirušā vectēva mājā, kur kur agrāk ar māsu brīvlaikā ir bieži viesojušies. Nav grūti iedomāties, kas jauniešus sagaida ciematiņā, kur cilvēki neko neaizmirst, visu atceras un zina visu par visiem daudz paaudžu atpakaļ.

Šajā apvidū tas, ka pēkšņi no pilsētas uzrodas puisis, ko visi zina no agrākiem laikiem, turklāt pārvērties par īstu skaistuli, visai satrauc skolas meitenes. Uz jauniņo ar interesi lūkojas uzreiz četras meitenes - klases vecākā, vietējā "princese", tempļa kalpotāja un kaimiņiene. Dabiski, ka puisim arī nekas nav pret to, lai atjaunotu vecās attiecības un viņš iedzīvojas. Taču tikai ar dvēseli atpūšoties lauku ciemata mērenajā dzīvē, Haruka spēj saprast, ka vēl nav gatavs atzīt, ka viņa attiecības ar māsiņu nav visai tipiskas.

http://seasonvar.ru/serial-6702-Svyazannye_nebom.html

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Yosuga_no_Sora

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt1743681/

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=11603

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/8861/Yosuga_no_Sora__In_Solitude_Where_We_Are_Least_Alone

Viki lapa.

https://yosuganosora.fandom.com/wiki/Yosuga_no_Sora_Wiki