Dažas ziņas

1.

Mārtins dusmojas.
"Troņu spēles" autors Džordžs Mārtins par politiku runā reti, tāču, kad runā, tad vienmēr asi un šoreiz atkal cietēji ir republikāņi un viņu sabiedrotie "tējas maisiņi", kurus Mārtins apvaino "vēlētāju apspiešanā". Savas mājas lapas blogā viņš raksta, ka nesenās vēlētāju rindu tīrīšanas Ohaio, Pensilvānijā, Floridā, Aiovā, kad pilsoņu tiesības atņem jauniem, veciem, melnajiem, brūnajiem, piedalošies ļaudis nav republikāņi, jo viņiem nav īsta saprašana par mūsu republiku un tās vērtībām.

 

 

Viņi ir oligarhi un rasisti, kas tērpušies beigtu ziloņu ādās. Acīmredzot, tas ir saistībā ar minēto štatu centieniem samazināt vēlētāju skaitu, izslēdzot no tiem zināmas iedzīvotāju grupas. Diemžēl, nezināmas man, jo es nesekoju ASV vēlēšanu kampaņai. Būtu interesanti uzzināt, kas par lietu?

http://www.huffingtonpost.com/2012/08/13/game-of-thrones-author-republicans_n_1773283.html

2.

Supervaronim salauzuši degunu.
Sietlas iedzīvotājs Fēlikss Džonss, kas regulāri izgāja ielās, lai cīnītos ar noziedzību, tērpies komiksu varoņa tērpā, konstatējis, ka tas ir bīstami. Šoreiz viņš iejaucies kādā kautiņā, kur sākumā viņam izdevās atšķirt kaušļus un nomierināt vienu, taču otrais viņam tā triecis sejā dūri, ka salauzis degunu.
Sīkāk šeit, teksts angļu valodā.
http://lenta.ru/news/2011/01/11/hero/