Daniils Elms. Nekaķis un kaķene

Apraksts par autoru un viņa daiļradi

Даниил Эльм

Prikvels.

Некот и кошка

Pēc mistisku šovu noskatīšanās divi labākie draugi veic kārtējo eksperimentu, lai iegūtu absolūtu varu - viņi sadedzina matemātikas mācību grāmatu tieši skolas tualetē un zīmē maģisku zīmējumu uz sienas ar pelniem. Rituāls neveicas kā plānots un piesaista pārāk lielu uzmanību. Dins mēģina iznīcināt pierādījumus, taču savas neuzmanības dēļ caur atvērtu portālu nonāk dīvainā pasaulē, kas līdzīga Austrumu viduslaikiem, bet kurā cilvēku vietā valda dzīvi dievi.

Kur var uzdrīkstēties un paglaudīt īstu kaķu meiteni vai var tikt sadurts par sliktām manierēm. Kur jūs varat atcerēties par godu un kļūt par dievietes samuraju vai cerēt uz vēl ko vairāku. Kur tikai sīkstiem puišiem ir atļauts spēlēties ar trīsastu lapsu vai kļūt par viņas marioneti. Kur dievi neklausīs attaisnojumus par vecumu, bet kur jūs varat iegūt viņu labvēlību. Kur vīrietis sevi aizstāvēs pats un par svarīgām lietām būs jācīnās. No kurienes jūs varat atgriezties mājās, taču tā nebūs vienkārša pastaiga. Bet pat tas var nenotikt, ja pasaule piemeklēs vēl viena katastrofa.

https://litmarket.ru/books/nekot-i-koshka

Взломщик снов. Пропавшие во снах

Cikls: Sapņu uzlauzējs #1

Ceļošana pa maģijas un galaktisko impēriju pasaulēm, post-apokalipse un kiberpanks, pasaku karalistes un augsto tehnoloģiju kari, alternatīvās realitātes - un nav zināms, kur jūs dzīvosiet nākamajā naktī.

Dins aizver acis un nonāk citas personas pasaulē. Tas viss izskatās kā parasts, aizraujošs sapņis, kas nav saistīts ar reāliem cilvēkiem. Līdz brīdim, kad Dins draudzenes sapnī sastaps “spoku”. Dzīve un attieksme pret sapņiem ir jāmaina - kurš rada murgus un vai ir iespējams tos pakļaut? Dinam ir aizdomas, ka viņš ir tikai daļa no lielas virtuālās mozaīkas, kas viņam tagad ir jāatrisina.

Šis ir sākums fantastiskai sērijai par piedzīvojumiem dažādos Visumos ar pārpilnu cīņas sižetu, kur atsevišķas nodaļas ir pilnīgi stāsti, ko apvieno pastāvīgs varonis un globāls sižets.

Īpašs stāsts. Угольки. Новогодняя история

Kļūdas dēļ Dins tiek ierakstīts īpašāSala Tēva vienībā. Atalgojums par darbu ir vienas vēlmes piepildījums, taču visu nakti būs jānogādā dāvanas cilvēkiem, kuri neko citu kā oglīti nav pelnījuši.

Šī ir moderna Jaungada pasaka ar maģijas šķipsnu un svētku garu. Tai nav jāzina galveno varoņu attiecību fons, un to var lasīt kā atsevišķu, pilnvērtīgu stāstu ar pabeigtu sižetu. Bet, ja jūs esat pazīstams ar sēriju, tas izskaidros dažus pavedienus turpmākajās nodaļās. Darbība notiek starp pirmo un otro sējumu.

https://litmarket.ru/books/ugolki-novogodnyaya-istoriya

Взломщик снов. Крушение сна

Cikls: Sapņu uzlauzējs #2

Ceļošana pa maģijas un galaktisko impēriju pasaulēm, post-apokalipse un kiberpanks, pasaku karalistes un augsto tehnoloģiju kari, alternatīvās realitātes - un nav zināms, kur jūs dzīvosiet nākamajā naktī.

Dins citu cilvēku sapņos cīnās ar “spokiem”, bet ne vienmēr var uzvarēt. Cilvēki, kurus viņam neizdevās izglābt, zaudē sajēgu un dzīvesgribu. Vai ir veids, kā visu salabot un identitāti atgriezt īpašniekiem? Uz savu risku Dins izlemj par labu bīstamam eksperimentam.

Tas ir turpinājums fantastiskajai sērijai par piedzīvojumiem dažādos visumos ar pārpilnām cīņas ainām, kur atsevišķas epizodes ir pilnīgi stāsti, ko apvieno pastāvīgs varonis un globāls sižets.

No autora: Ceļvedis pa seriālu:

1. Daļa. Sapņos pazudušie

Īpašs. Oglītes. Jaungada stāsts

2. Daļa. Sapņa sagraušana

Prikvels. Nekaķis un kaķene

https://litmarket.ru/books/vzlomshchik-snov-krushenie-sna

Par rakstnieku.

Moto: Katru nakti jaunā pasaulē.

Dzimšanas diena:

November 13, 1984

Pašreizējā pilsēta:

Saint Petersburg

https://vk.com/danielelm

Neko citu par autoru uzzināt neizdevās, pašreiz arī viņa Facebook lapa nedarbojas. Laikam raksta 3. daļu. Vajag ielogoties, lai sazinātos personīgi. Tikai nezinu, vai vajag?