Da Vinči pareģojis pasaules galu...?

vakarediens_Seila

Itāļu pētniece Sabrina Sforca Galācija apgalvo, ka ir spējusi atšifrēt pasaules gala pareģojumu, kuru Leonardo Da Vinči ir iešifrējis „Svētajā vakarēdienā”. Kā apgalvo itāliete, kura strādājusi Kalifornijas universitātē Los- Andželosā, bet pēc tam Vatikāna arhīvos- Leonardo pareģojis, ka 4006. gada 21. martā pasaulē sāksies kāds process, kurš aizskaršot pašu lietu esamību un beigsies 1. novembrī.

Šis process būšot kaut kas līdzīgs pasaules galam, vai vispasaules plūdiem. Un tomēr esot iespējams, ka šis process beigsies kā cilvēces atjaunošanās.

Līdz galam netiek paskaidrots kādā veidā pētniece ir nonākusi pie šāda secinājuma. Tiek ziņots tikai tas, ka Galācija ir pētījusi nevis pašu oriģinālo „Svētā vakarēdiena” fresku, kas glabājās „Sanata- Marija dell Gracia”klosterī Milānā, bet gan kopiju, kura ir veidota kā gobelēns pēc franču karaļa Ludviķa XII (1498-1515) pasūtījuma.

Itāliete apgalvo, ka atminējums ir atrodams kādā matemātiski astroloģiskā šifrā, kuru sastādījis Leonardo. Daļēji tas esot redzams uz galdauta, kas klāj Kristus un apustuļu galdu, kur viņa ieraudzījusi pasaules karti ar atzīmētiem platuma un garuma grādiem. Nesakaitot to, katras 24 Stundas Leonardo it kā ir atzīmējis ar kādu no 24 latīņu alfabēta burtiem. Beigās viņa runā par atsevišķu gobelēna detaļu simboliku: Visu laiku atkārtojošos skaitli astoņi, Francijas vairogu, paša Leonardo parakstu.

Jau 2009. gadā Sabrina Galācija Sforca izdeva grāmatu, kura bija veltīta gobelēnam. Tiek gaidīts, ka viņa uzrakstīs turpinājumu, kurā daudz skaidrāk izteiksies šifru un Da Vinči pareģojumu.

Ir vērts atzīmēt, ka vēl viens tik pat daudzsološs raksts ir ievietots La Repubblica un parakstīts ar Barbaras Frale vārdu, kas ir vēl viena Vatikāna pētniece un kļuva slavena ar savu tik pat sensacionālo paziņojumu par Turīnas līķautu.

Oriģinālu lasiet šeit