Čobiti. Chobits

Viegli erotisks, humora anime par notikumiem tuvā nākotnē. Tāpēc reitings 16+, vairāk domāts puišiem. Tas ir žanrs "seinen" (tulkojumā "jauns vīrietis"). 2002. gads, režisors Asaka Morio.

Parasts lauku puisis Hideki Motosuva (18) sapņo par studijām universitātē, taču saņem attiekumu. Tomēr viņš nolemj neatlaisties no mērķa un tik un tā brauc uz Tokiju - lai stātos sagatavošanas kursos.

Japānas galvaspilsētā viņu visvairāk sajūsmina roboti "persokomi", gudras mašīnas, cilvēku izpalīgi, kas arī izskatās kā cilvēki - skaistas, jaunas meitenes. Protams, ka puisim tie nav pa kabatai, arī noīrēt viņš ir spējīgs tikai mazu istabu daudzstāvu mājā bez īpašām ērtībām. Taču izskatās, ka kaimiņš no blakus dzīvokļa un jaunā namsaimniece ir labi cilvēki.

Reiz, izmetot atkritumus viņš, kā par brīnumu, ierauga izmestu persokomu - vēl skaistāku meiteni, kā iepriekš redzētās. Puisis ir apjukumā, taču nolemj: ja jau izmests, tad nevienam nav vajadzīgs, tātad viņš robotu var pāņemt sev. Ar mokām uzdabūjis to savā istabā, viņš nepamana, ka atkritumos paliek disks - acīmredzot ar robota programmu.

Mājās viņš visādi izmēģina meiteni, kas ietīta lentās, ieslēgt. Kad viņam tas izdodas, lentas krīt, meitene ir kaila, to sedz tikai garie mati, un viņa - spēj izrunāt tikai vienu zilbi "čī" (arī Tī, kā puisis meiteni nosauc).

Pārpratumu komēdija var sākties. Puisi neliek mierā meitenes tuvums, apbrīnojamās skaistules noslēpums neļauj viņam aizmigt. Kurš tādu skaistuli ir izsviedis atkritumos? Vienīgais skaidrojums, kas viņam nāk prātā - viņa persokoms ir - noslēpumainais "Čobits". Leģendas par to klīst jau sen. "Čobits" ir persokoms, kam piemīt emocijas un saprāts! Taču, vai kas tāds vispār ir iespējams?

Seriāls krieviski: http://seasonvar.ru/serial-3867-CHobiti.html

Kā jau ierasti, sākumā tas parādās kā manga. To radījis kolektīvs Clamp. No 2000. līdz 2002. gadam tiek izdoti astoņi sējumi. Manga ir netiešs turpinājums stāstam no cita seriāla «Angelic Layer». Kur tiek radīti roboti - izklaides eņģeļi, bet vēlāk jau zināmie persokomi.

Maza nesaiste ar epizodu skaitu Vikipēdijā runā par 27 sērijām, bet krievu portālā var skatīt tikai 24.

https://en.wikipedia.org/wiki/Chobits

Fendoma lapa: http://chobits.wikia.com/wiki/Chobits_Wiki

P.S. Pabeidzu skatītes "Čobitus". Jāsaka, atkal viens no labākaiem seriāliem, ko esmu pēdējā laikā redzējis. Māk gan tie japāņi taisīt! Varoņu garīga izaugsme vien ir ko vērts. Parastā bērnu multenē tādu īsti nepiedzīvosi.
Sākums https://www.youtube.com/watch?v=nXNJ-6qpU6c