Cilvēces noriets. Jinrui wa Suitai Shimashita

2012. gada anime, režisors Seidzi Kisi.

Pēc daudziem gadsimtiem cilvēces patēriņa resursi tomēr likumsakarīgi ir beigušies. Planētas resursi ir izsmelti, kosmosu cilvēki tā arī nav iekarojuši, atgriešanās pie dabas nav līdzējusi. "Dabas kroņa" lomu ir uzņēmusies pati jaunākā feju-rūķīšu rase, saldumu mīļotāji sprīža garumā, tajā pašā laikā, kad Zemes cilvēku rase lēnām izdziest bijušā lieliskuma drupās.

Taču bijušie dzīves saimnieki nepadodas, ANO mēģina uzturēt sakarus ar rūķīšiem, lai saņemtu no viņiem "humanitāro palīdzību". Tā kā pieaugušam cilvēkam apzināties šos sīkaliņus ir grūti, tad galvenās starprasu vidutājas loma tiek uzticēta jaunajai teleseriāla varonei!

Tātad, mūsu priekšā ir bēdīga līdzība par Zemes iedzīvotāju norietu. Visu to mēs redzam ar saprātīgas, izglītotas un nedaudz merkantīlas meitenes acīm. Mēs uzzinām, ka nebūtības slieksni pārkāpjot, cilvēki nekādi nevēlas mainīties, lai tiktu vaļā no savām mīļotajām vājībām.

Seriāla pasaule ir ir sirreāla kinokomēdija del arte, kur varoņu idejas redzamas katram, bet metaforas, tādas kā  "neroc citam bedri" un "nāvīga sensācija" - tūlīt realizējas dzīvē. Beigas pienāk visam. Tāpēc ir pats laiks, lai sajūsminātos par pievilcīgās varones piedzīvojumiem gudra, veca vīra un kautrīga palīga kompānijā!

http://seasonvar.ru/serial-5499-Zakat_chelovechestva.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/10357/Jinrui_wa_Suitai_Shimashita

Vikipēdijas lapa. Seriāls 12 epizodes plus 6 bonusepizodes. 2012. - 2013.  Pēc Tanakas Romeo vieglā romāna.

https://en.wikipedia.org/wiki/Humanity_Has_Declined

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=13787

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt2250092/