Čaru glabātāji. Shugo Chara jeb Shugokyara

2007. gada anime, režisors Kendzi Jasuda. Visai jautrs seriāls, ar neparastāku animāciju, domāts jaunākiem skatītājiem.

Galvenajai varonei, kā jebkurai citai jaunāko klašu skolniecei, ir daudz problēmu mācībās, attiecībās ar vienaudžiem un ar vecākiem. Meitene nemaz nav pelēkā pelīte, viņa ir īsta modes dāma, taču dvēselē – ļoti kautrīga, taču viņai palīdz eņģeļi – glabātāji. No trīs olām, ko meitene kādreiz atrod savā gultā, izšķiļas Glabātāji, kas vajadzības dēļ var mainīt cilvēka raksturu. Meitenei šie Sargi-Glabātāji palīdz visā: gan maina izskatu, gan attiecībās ar vienaudžiem, gan mācībās...

http://seasonvar.ru/serial-6331-CHara-hraniteli-1-season.html

Otrā sezona. 2008. gads.

Notikumu centrā atrodas Amu Hinamori – vienkārša skolniece no Seije akadēmijas. Viņas klasesbiedri sauc viņu izcilu modes dāmu, kaut arī īstenībā viņa ir mierīga un kautrīga meitene. Kādreiz naktī viņa izsaka vēlēšanos, lūdzot savam Eņģelim palīdzēt pārvērsties par tādu, kāda viņa vienmēr ir sapņojusi būt! No rīta Amu savā gultā atrod trīs daudzkrāsainas olas! No tām izšķiļas čaru glabātāji, kas palīdz Amu atvērt viņas būtības un iepazīt sevi. Glabātājiem ir interesanti vārdi – Ran, Miki un Su. Viņi māk kontrolēt cilvēka rīcību un dāvā tam jaunas spējas. Ran palīdz mīlēt, draudzēties un būt neuzvaramai sportā, Miki pārvalda mākslu, bet Su palīdz mājas lietās. Tagad Amu ir jauna dzīve, viņai ir jāiestājas Akadēmijas aizsargu biedrībā, kur katram jau ir savi glabātāji! 

http://seasonvar.ru/serial-6337-CHara-hraniteli-2-season.html

Trešā sezona. 2009. gads.

Kurš nepazīst Amu, šo meiteni pazīst visi. Viņa ir stilīga, taču nav pļāpīga. Viņas tētis ir profesionāls fotogrāfs. Viņš strādā glancētajiem žurnāliem. Viņas māte ir žurnāliste – strādā turpat. Taču vecāki vairāk pieskata Amu maziņo māsiņu. Amu var atļauties visu. Tā ir meitene bez problēmām? Taču viņas kautrīguma dēļ, viņai liekas, ka nav īstu draugu, viņa nespēj kļūt tāda, kāda vēlētos būt. Taču kādu rītu, pieceļoties, viņa atrod sev blakus trīs dažādas krāsas olas. Ko lai meitene dara? Mājās atstāt tās viņa nevar. Neviens tās nepieskatīs. Amu nes tās uz skolu. Taču viņa pat nespēj iedomāties, kā tas izmainīs viņas dzīvi. Tagad viņai būs viss: mīlestība, draugi un piedzīvojumi.

http://seasonvar.ru/serial-12901-CHara-hraniteli-3-season.html

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt1133480/

Papildus epizodes.

https://www.imdb.com/title/tt1325700/

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Shugo_Chara!

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/2923/Shugo_Chara

Grāmatu sērija.

https://www.thriftbooks.com/series/shugo-chara/43916/