Čarlija Holmberga. Papīra maģija

Apraksts par autori un viņas daiļradi

Pēc burvju skolas beigšanas deviņpadsmit gadus vecā Sioni kļūst par mācekli trīsdesmit gadus vecajam burvim Emerijam Teinam. Un šī iecelšana amatā viņai rada sašutuma vētru: viņas mentors ne tikai dzīvo velns zin’ kur, bet arī taisa nevienam nevajadzīgu papīra maģiju! Sioni sapņoja par Kausētājas ceļu un dzīvi Londonā. Bet meitenei nav izvēles: ja vēlaties patiešām burt - ievēro noteikumus. Un Sioni būtu veģetējuši tuksnesī, ja ne tumšās maģijas lietpratēju brutālais uzbrukums viņas mentoram. Sioni dzenas pakaļ. Bet cik daudz var vakardienas burvju skolas absolvents pret prasmīgu Uzšķērdēju?!

https://www.livelib.ru/book/1001573670-bumazhnaya-magiya-charli-holmberg

Autore.

Biogrāfija krieviski.

Dzimis: 1988. gada 4. aprīlī, Soltleiksitijā, Jūtā, ASV, kur viņa uzauga kopā ar vecākiem un trim māsām. Kopš bērnības viņa piedalījās literārajos konkursos un rakstīja fantastiku. Studiju laikā universitātē viņa specializējās angļu valodā un rediģēšanā, kā arī nopietni uztvēra literatūru. 2010. gadā viņa absolvēja Brigham Young universitāti un apprecējās. Pašlaik viņš ar savu ģimeni dzīvo Jūtā. Viņa ir Star Trek fane, spēlē ukuleli un vēlas iegūt suni.

Biogrāfija angliski.

Čārlija N. Holmberga ir Numina sērijas, “Piektās lelles” un daudzu citu godalgotu darbu autore. Viņas Volstrītas žurnāla (Wall Street Journal) visvairāk pārdotā sērija ir Paper Magician, kurā ietilpst The Paper Magician, The Glass Magician un The Master Magician, to ir izvēlējusies Volta Disneja kompānija. Čārlija patstāvīgais romāns „Frost’s Follows” tika nominēts 2016. gada RITA balvai par labāko jauno pieaugušo romānu. Čārlija, kurš dzimusi Soltleiksitijā, uzauga kā „trekere” („Zvaigžņu ceļa” fane) kopā ar trim māsām, kurām ir arī zēnu vārdi. Viņa ir lepna BYU absolvente, spēlē ukuleli, viņai ir pārāk daudz brilles un visbeidzot ir adoptēts suns. Pašlaik viņa dzīvo kopā ar savu ģimeni Jūtā. Apmeklējiet viņu vietnē www.charlienholmberg.com.

Bibliogrāfija.

Papīra maģijas triloģija:

1. Papīra maģija/ The Paper Magician 2014

2. Stikla maģija/ The Glass Magician 2014

3. Mags – meistars/ The Master Magician 2015

Spinofs: 4. Plastmasas maģija

Citi darbi: Followed by Frost 2015

Magic Bitter, Magic Sweet 2016

https://www.livelib.ru/author/707011-charli-holmberg

Autores Twitter

https://twitter.com/CNHolmberg?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

Mājaslapa.

https://charlienholmberg.com/