Brunhilde tumsā. Gokukoku no Brynhildr

2014. gada japāņu anime, režisors Keniti Imaidzumi. Multiplikācijas anime, kas stāsta par citplanētiešu meklējumiem.

Murakami bērnībā ir draudzējies ar meitenīti Koroneko. Šī japāņu meitenīte vienmēr ir teikusi, ka ir redzējusi citplanētieti un zina, kur tas atrodas. Kuroneko neviens neticēja, tikai smējās par to. Tāpēc kādā reizē viņa nolemj citplanētieti parādīt savam draugam Murakami. Kad viņi dodas uz vietu, kur atnācējam būtu jābūt (tas ir kāds dambis), puisim paslīd kāja, viņš krītot parauj līdz meiteni. Pats izdzīvo, bet meitenīte iet bojā. Izārstējies no smagām traumām, zēns pamet slimnīcu, taču garīga trauma to nepamet. Tāpēc viņš draudzenei par piemiņu grib atrast citplanētiešus.

Pagājis ilgs laiks, puisis ir pieaudzis, sava mērķa dēļ viņš darbojas astronomijas klubā, viņa rīcībā ir pamesta observatorija kalnos. Te pēkšņi klasē ierodas jauna skolniece, pēc skata kā Kuroneko, turklāt – arī viņu sauc līdzīgi - Kuroha. Puisis ir šokā, taču uzvedas tik dīvaini, ka meitene viņu atraida. Taču izrādās, ka meitenei ir pārdabiskas spējas, kas palīdz glābt cilvēkus, paredzot to, kas ar viņiem var notikt. Murakami nolemj tikt ar to skaidrībā...

Kaut arī seriāls sākas ar superklišejām - klasē ierodas jauna skolniece, puišiem hormonu vētras, skolas [astronomijas] klubs, kur ir tikai viens dalībnieks, tāpēc to grasās slēgt, galvenajam varonim sākumā ir miris (gājis bojā) kāds tuvs cilvēks, laikam tas būs harēma anime?

Tomēr, par spīti tam, izskatās, ka seriāls tiešām nebūs slikts. Galu galā, visi stāsti ir par mīlestību, tikai tos var izstāstīt dažādos veidos. Vai tad arī pasakas nav klišejiskas?

http://seasonvar.ru/serial-9322-CHernyj_polyus_Brunhil_dy.html

Seriāla mājaslapa.

http://www.vap.co.jp/gokukoku/index.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/21431/Gokukoku_no_Brynhildr

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=15757