Brenda Džoisa un Laika valdnieki.

Brenda Džoisa (Brenda Joyce, īstais uzvārds - Dworman, dzimusi 1963. gadā, Ņujorkā, ASV) ir amerikāņu mīlestības romānu - bestselleru autore, kas raksta arī mīlestības fantāzijas romānus, šeit var minēt sēriju "Laika valdnieki", autore paraksta savas grāmatas arī kā B.D. Joyce.

Brenda Džoisa ir dzimusi Bruklinā, augusi Ņujorkā, Manhetenā. Viņas vecāki iepazinās, kad tēvs pārdeva biļetes Konijailendas jāšanas sacīkstēs, bet māte - arbūzus. Brendas vecvecāki bija imigranti no Krievijas un rakstniece lepojas, ka viņai ir krievu saknes. Bērnībā topošā rakstniece dzīvoja mājās guvernantu un auklīšu uzraudzībā, un jutās šausmīgi vientuļa. Tā kā viņai bija attīstīta iztēle, tad jau pavisam mazā vecumā viņa sāka izgudrot visādus notikumus, lugas, kurās iesaistīja arī savus draugus. 12 gadu vecumā viņa uzrakstīja savu pirmo stāstu "Neaproc manu sirdi". Tas bija traģisks un tajā pašā laikā romantisks stāsts par meiteni, kas iemīlas dvīņu brāļos, nespējot izšķirties, kuram atdot savu sirdi, taču tad viens no brāļiem mirst. Brenda Džoisa bija labākā skolniece privātā skolā, kuru apmeklēja. Taču no koledžas viņa aizbēga, dodoties līdzi kādam baikerim. Tad viņai bija astoņpadsmit gadi un viņa uzskatīja, ka ir atradusi savu īsto mīlestību. Diemžēl, šī nestabilā un nelaimīgā savienība drīz izjuka.

 

 

Brenda Džoisa ir dzīvojusi dažādos ASV štatos, ilgu laiku pavadījusi Parīzē, vairākus gadus dzīvojusi Izraēlā, kur satika savu, tagad jau bijušo vīru. Viņa mīl nodarboties ar boksu, skriešanu un braukt ar motociklu.

Viņas pirmais romāns Innocent Fire(1988.) ieguva Amerikas mīlestības romānu autoru savienības balvu par Labāko romantisko vesternu (Best Western Romance award). Viņa ir ieguvusi arī citas balvas: Best Historical Romance Award un Romantic Times' Lifetime Achievement Award. Brenda raksta ļoti ātri un dotajā brīdī ir jau sarakstījusi 34 romānus.

Ieskatam anotācijas no "Laika valdnieku" sērijas.

Tmšais kārdinājums.

Varenais skotu klana vadonis Gileans Malkolms bija no izredzētajiem. Viņš varonīgi dodas cauri laikam un iekļūst Klēras Kemdenas Ņujorkas grāmatu veikaliņā, lai tumšo spēku rokās nenonāktu dārga, sena manuskripta lappuse, kuru medī dēmoni. Malkolmam nākas pārnest Klēru uz pagātni, jo viņš nevar atstāt viņu bez aizsardzības, lamatās starp labo un ļauno. Klēra neprātīgi iedegas kaislē pret Malkolmu, taču viņa pat nenojauš, cik bezgalīgi spēcīgs ir viņa vīrišķās būtības spēks un cik milzīgs un varens ir ļaunums, kam viņš ir pieteicis karu.

Tumšais sāncensis.

Karotāji-kalnieši ir zvērējuši aizstāvēt Nevainību cauri gadsimtiem...

Zelta cilvēks Melnais Roiss ir cīņās rūdīts dievu kareivis. Viņa zvēresti ir viņa dzīve līdz laikam, kad viņu sūta uz Ņujorku, lai aizsargātu Dziednieci no tiem, kas vēlas izmantot viņu savā labā. Tajā pašā brīdī, kad Roiss ierauga skaisto un drosmīgo Eliju Monro, viņš saprot, ka viņa būs vienīgais viņa vājums - un viņam izrādās taisnība.

Liktens ir bīstama lieta.

Elija Monro ir vairāk nekā mantiniece. Viņa ir Dziedniece, kas gatava uz visu, lai glābtu cilvēkus no ļaunuma, kas slēpjas nakts pilsētā. Taču viena viņa maz ko var izdarīt - līdz liktens viņai sūta pašu tumšāko no visiem kalniešiem. Taču tad liktens dod triecienu un Roiss iet bojā Elijas acu priekšā. Tagad elija izdarīs visu, lai izglābtu viņu - pat ja viņai pašai būs jādodad uz pagātni, uz tumšo un bīstamo pasauli. Cīniņš ar ienaidniekiem var atņemt viņiem ne tikai dzīvību, bet arī mīlestību - uz mūžīgiem laikiem.

Nu, un tā tālāk.

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1328027

Mājas lapa.

http://www.brendajoyce.com/

http://www.brendajoyce.com/novels_masters.htm

Vikipēdija.

http://en.wikipedia.org/wiki/Brenda_Joyce_(author)