Braians Maklellans. Pulvera mags. Brian McClellan

Braians Maklellans ir amerikāņi episkās fantāzijas autors.

Sācis rakstīt piecpadsmit gadu vecumā: savus pirmos darbus izvietojis interneta portālos, kas veltītas lomu spēlēm pēc Džordana "Laika rata". vecāki absolūti atbalstīja viņa hobiju, bet vēlāk viņš sāka strādāt pats pie saviem stāstiem un īsām novelēm, viņš iestājas Brigama Janga universitātē, kur iegūst grādu angļu valodā un literatūrā. tur viņš iepazīstas ar Braianu Sandersonu, vienu no "Laika rata" līdzautoriem un turpinātājiem, ilgi apmeklē viņa literāros kursus. Tieši šī tikšanās rosina Braianu radīt pašam savus, pirmos oriģinālos sižetus un personāžus. No tā laika viņš aizraujas ar to. Viņš turpina pētīt literatūru, ne tikai kā augsto mākslu, taču arī kā biznesu, tāpēc ka nolemj veltīt rakstniecībai visu savu dzīvi. Viņš apmeklē papildus kursus, piedalās dažādos konkursos. Bet 2011. gada novembrī viņa pirmais sacerējums no sērijas "The Powder mage Trilogy" tiek pārdots izsolē izdevniecībai "Orbit" un jau drīz, 2013. gadā, triloģijas pirmā grāmata ierauga dienasgaismu. 2013. gada februārī viņš ieraksta savā blogā, ka ir pabeidzis darbu pie sērijas trešās grāmatas "The Autumn Republic", kurai jāparādās grāmatu veikalu plauktos 2015. gada februārī. Viņš turpina darbu pie īsiem stāstiem no pamata triloģijas pasaules. Braians Maklellans dzīvo Klīvlendā, Ohaio ar savu sievu. Viņam arī ir divi suņi, kaķis un, kā viņš pats atzīstas no 6000 līdz 60 000 bišu (atkarībā no gada laika). viņš joprojām aizraujas ar videospēlēm un dievina lasīt episko fantāziju un vēsturiskos romānus, kā arī gatavo džemu no vietējām ogām un vāc medu. (Jaunākā informācija – patlaban rakstnieks ar savu sievu Mišelu dzīvo arī Jutas kalnienēs).

https://www.livelib.ru/author/401202-brian-mcclellan

Cikls "Pulvera mags".

Promise of Blood (2013), The Crimson Campaign (2014), The Autumn Republic (2015), kā arī īso stāstu krājums par šo Visumu.

Otra triloģija.

"Gods of Blood and Powder" triloģija: Sins of Empire (2017), Wrath of Empire (2018), Blood of Empire (iznāks, Dec 3, 2019).

Pirmā romāna anotācija. Asins derība.

Kad Ardo karalistē feldmaršals Tamass gāž monarhu, izpuvusī aristokrātija dodas uz ešafotu, bet badā cietošai tautai tiek maize. taču drīz izceļas karš starp Deviņzemes valstīm, fanātiķi-rojālisti izraisa sacelšanos, bet baznīca, strādnieku savienības un algotņu armija - visi tie, uz kuriem cerēja sazvērnieki - atsakās palīdzēt. Turklāt karalistē vairojas baumas par baisām zīmēm; it kā bargie, senie dievi drīz modīsies un atnāks uz Zemi. Protams, ka izglītotie, mūsdienu cilvēki netic muļķīgām zemnieku leģendām, taču - ja nav dūmu bez uguns? Tikt galā ar šīm baumām Tamass uztic savam dēlam Tanielam - pulvera magam un labākajam strēlniekam valstī. palīgos viņam norīko bijušo galvaspilsētas policijas inspektoru Adamantu, neiedomājoties, ka šo cilvēku šantažē feldmaršala ienaidnieki.

https://www.livelib.ru/book/1001134521-porohovoj-mag-kniga-1-krovavyj-zavet-brajan-makklellan

Mājas lapa.

https://www.brianmcclellan.com/

Autora foto no Jutas ezera apkārtnes.

https://twitter.com/briantmcclellan?lang=en