Blakus puscilvēkiem. Demi-chan wa Kataritai

Laikam pats dīvainākais anime par alternatīvo pasauli, kur līdzās cilvēkiem dzīvo arī mūsu pasaules pasaku būtnes: sukubi, vampīri un tīri japāniski spoki. 2017. gads, režisors Ando Rjo.

Alternatīvs nosaukums "Intervijas ar monstru meitenēm". Bērniem līdz 18 nav ietecams.

Dosimies uz mūsu laikiem, tikai paralēlā pasaulē, kur norisinās dotā anime galvenie notikumi. Vēl kas, mūsu pasaulē neeksistē dievi un dēmoni, vai neesat aizmirsuši? Sižeta uzmanības centrā ir dažādas mistiskas būtnes, vampīri, sukubi un citādi nešķīsteņi. Japāņi mīl tādus ievietot savos šausmu anime, kas ļoti piesaista. taču šajā alternatīvajā pasailē nav nekas slikts, ja tu esi pa pusei cilvēks. Naids ir palicis pagātnē. Tagad pret jums izturas kā pret iebraucēju, ārzemnieku, kurš uz Zemes ieradies kā tūrists. Tomēr pasaule mainās un puscilvēki iegūst arvien pielāku svaru, kā varēja iedomāties!

Stāstījuma centrā ir bioloģijas skolotājs Tetsuo Takahashi un viņa attiecības ar šīm būtnēm. Līdz šim viņš tādas nav saticis, tomēr par tām ir sarakstījis disertāciju. Un tad tās ( Ajin vai demi) parādās Šibasaki augstskolā... [Pēc japāņu dalījuma tā ir mūsu vidusskola, ja kas...]. Sākas viņa sarunas ar trīs skolniecēm: vampīri Hikari Takanashi, dullahani Kyouko Machi un sniega meiteni - jikioni Yuki Kusakabe, kā arī jauno skolotāju - sukubu Sakie Satou. Viņš ātri pamana, ka demi nemaz nav tik atšķirīgi, kā viņš ir domājis.

http://seasonvar.ru/serial-14984-bok_o_bok.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/33988/Demi-chan_wa_Kataritai

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Interviews_with_Monster_Girls

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt6435350/

Viki lapa.

https://demichan-wa-kataritai.fandom.com/wiki/Demi-chan_wa_Kataritai_Wiki

6 līdzīgi anime.

https://honeysanime.com/6-anime-like-demi-chan-wa-kataritai-recommendations/