Betija Rena Raita. Ēnu nams

Slepkavība leļļu namiņā

Grāmata "Slepkavības leļļu mājā" tika ekranizēta!

Emija nolemj kādu laiku pavadīt pie savas tantes Klēras, viņas drūmajā lauku mājā. Emija pārblīvētos bēniņos atrod leļļu namiņu - tantes Klēras mājas precīzu kopiju. Un tajā esošās lelles ir tik reālas, ka kļūst baisi ... Bet Emija ir patiešām nobijusies, kad leļļu namiņā esošās lelles sāk kustēties, raudāt un pat kliegt! Kas notiek ?! Kas zina, varbūt lelles mēģina kaut ko pateikt Emijai? Varbūt tas pēkšņi ir saistīts ar nežēlīgo viņas vecvectēva un vecvecmāmiņas slepkavību, kas notika pirms daudziem gadiem ...

www.litres.ru/betti-rayt-18791976/ubiystva-v-kukolnom-domike/

Spoks bēniņos

Desmit gadus vecā Kristīna ir spiesta kādu laiku dzīvot kopā ar garlaicīgo tēvoci Ralfu, līdz vecāki atgriežas no ilgas ekspedīcijas. Veca savrupmāja, kas atrodas dziļi mežā, ir tikpat mājīga kā kapi. “Slikta vieta,” jūs teiktu. Kaut kas šeit notiek nepareizi! Durvis virinās visu nakti, asinis stindzinoši trokšņi tur tevi nomodā, un drēgnajos, tumšajos bēniņos kaut kas baigs iegūst spēku. Kristīnai būs jālūdz palīdzība ... spokam! Bet spoki neeksistē, visi par to zina! Bet kas tad ir tas mazais zēns, kurš vēlas spēlēties ar Kristīnu? Vai arī vispār ne jau spēlēties? ..

https://www.litres.ru/betti-rayt-18791976/prizrak-na-cherdake/

Par autori.

Betty Ren Wright (1927 - 2013) sapņoja par stāstu un grāmatu rakstīšanu gandrīz tiklīdz viņa bija pietiekami veca, lai tos lasītu. Daudzus gadus viņa bija bērnu grāmatu redaktore Western Publishing; šajā laikā viņa rakstīja tekstus daudzām bilžu grāmatām. Viņa arī publicēja pieaugušajiem domātus stāstus visdažādākajos žurnālos. Drīz pēc laulībām ar Viskonsinas mākslinieku Džordžu Frederiksenu 1976. gadā viņa pameta rediģēšanu, lai koncentrētos uz romānu rakstīšanu zēniem un meitenēm.

https://www.fantasticfiction.com/w/betty-ren-wright/

Betija Ren Raita ir bērnu fantastikas autore, ieskaitot cita starpā tādus darbus, kā: Dollhouse Murders, The Ghosts of Mercy Manor un Ghost in the House.

Viņa dzimusi 1927. gada 15. jūnijā ASV un šobrīd strādā pie sava 26. romāna. (Veca ziņa rakstniece mirusi 2013. gada 31. decembrī). Raitas kundze dzīvoja Kenošā, Viskonsīnā, kopā ar savu vīru, gleznotāju Džordžu Frederiksenu.

https://www.goodreads.com/author/show/52129.Betty_Ren_Wright